2 graczy powinno być ograniczonych przez Chargers (a 4 graczy nie powinno być)

Po spędzeniu ostatniego sezonu LA Chargers wkraczają w ten poza sezonem, aby zrobić miejsce pod czapką. Według Over The CapChargers mają obecnie 19,9 miliona dolarów więcej niż przewidywany pułap na 2023 rok.

Jednak ta postać nie jest osadzona w kamieniu. Ze względu na charakter niegwarantowanych kontraktów, Chargers mogą zwolnić niektórych graczy, aby zwolnić miejsce. Nie tylko to, ale Chargers mogą również zrestrukturyzować transakcje, aby zrobić miejsce. przez OTCChargers mają 60,1 miliona dolarów łatwego potencjału restrukturyzacyjnego.

Fani już debatują, kogo Chargers mogliby zwolnić, aby zwolnić miejsce w czapce poza sezonem. W tej chwili istnieje wiele dużych podpisów, które mogą stworzyć nadmiar miejsca dla Bolts w następnym sezonie.

Ale kiedy kurz opadnie, w końcu jest tylko dwóch graczy wartych cięcia, jeśli jesteś Tomem Telesco. Rezygnacja ze wszystkich dobrych graczy w drużynie tylko po to, by stworzyć miejsce w czołówce, nie jest świetnym sposobem na zbudowanie pretendenta do Super Bowl.

Matt Feiler był dobry w zeszłym sezonie, ale stało się jasne, że lewy obrońca to praca Jamaree Salyera w następnym sezonie. Ładowarze mogliby zwolnić 6,5 miliona dolarów miejsca na czapki, odcinając Feiler, ułatwiając obsługę.

Hopkins nie zaoszczędzi tak dużo pieniędzy, ale wraz z pojawieniem się Camerona Dickera, Chargers sprytnie nauczą się iść naprzód z młodszą (i tańszą) opcją. Cięcie Hopkinsa uwolniłoby 1,485 miliona dolarów miejsca w kapitale.

To nie wystarczy, aby dostać się pod kapelusz, a mając to na uwadze, może się wydawać, że powinno być więcej pretendentów do Bolts. W szczególności jest czterech graczy, którzy mogliby stworzyć miejsce w czapce, ale z tego czy innego powodu pozostaną w Los Angeles do sezonu 2023.

Zanurzmy się w tych czterech graczach, wyjaśniając, dlaczego każdy z nich jest ostatecznie bezpieczny przed cięciem.

Leave a Comment