343 branże będą nadal rozwijać Halo „teraz iw przyszłości”

Wśród plotek, że 343 Industries zostało odsunięte od prowadzenia prac nad serią Halo, studio ogłosiło na Twitterze, że będzie nadal rozwijać Halo teraz i w przyszłości.

Kierownik 343 Industries Studio, Pierre Hintze, udostępnił wiadomość Świergot, mówiąc: „Halo i Master Chief zostaną tutaj. 343 Industries będzie nadal rozwijać Halo teraz iw przyszłości, w tym epickie historie, tryb dla wielu graczy i wiele innych, które czynią Halo wspaniałym”.

Wiadomość ta następuje po masowych zwolnieniach 10 000 osób w firmie Microsoft, w wyniku których zwolniono wielu pracowników w Xbox Game Studios, The Coalition, 343 Industries i Bethesda. Wkrótce potem dyrektor Halo Infinite, Joseph Staten, podobno opuścił 343 Industries, aby ponownie dołączyć do publikacji na Xbox.

Potem zaczęły krążyć plotki, że 343 Industries zostanie usunięte z kierowania rozwojem serii Halo i zamiast tego pomoże zewnętrznym studiom ożywić Halo w postaci nowych gier. Jak donosi metro, jeden z takich przecieków o nazwie Bathrobe Spartan powiedział nawet, że wstępne plany DLC opartego na fabule Halo Infinite zostały już odrzucone.

W odpowiedzi na plotki 343 Industries złożyło swoją flagę i powiedziało, że zostanie.

Halo Infinite miało wyboistą jazdę od czasu ogłoszenia, od kontrowersyjnej wersji demonstracyjnej E3 2020 po niepopularną oryginalną przepustkę bitewną i system postępów, który od tego czasu został zmieniony, aby anulować kooperację na podzielonym ekranie.

Było też wiele pozytywów, ponieważ zarówno kampania dla jednego gracza, jak i tryb dla wielu graczy w Halo Infinite uzyskaliśmy 9/10, a zespół zrobił wiele, aby odpowiedzieć na skargi fanów.

Masz dla nas wskazówkę? Chcesz omówić możliwą historię? Proszę wysłać e-mail do wiadomości@ign.com.

Adam Bankhurst jest autorem wiadomości dla IGN. Możesz śledzić go na Twitterze @AdamBankhurst i do przodu drgawki.

Leave a Comment