5 najlepszych urządzeń do przesyłania strumieniowego w 2023 r

Jest was coraz więcej przejście na streaming jako podstawowy sposób korzystania z mediów. Oczekuje się, że nowe usługi przesyłania strumieniowego i oryginalne treści przyspieszą rozwój branży. Mając to wszystko na uwadze, chcemy mieć pewność, że możesz oglądać wszystkie ulubione treści, dlatego wybraliśmy pięć najlepszych urządzeń do przesyłania strumieniowego na rynku.

KLIKNIJ, ABY OTRZYMAĆ NEWSLETTER CYBERGUY KURTI, ABY STAĆ SIĘ MĄDRY DZIĘKI SZYBKIM WSKAZÓWKOM, PRZEGLĄDOM TECHNICZNYM, EDYCJI BEZPIECZEŃSTWA I PROSTYM PRZEWODNIKOM

Kij Amazon Fire TV.
(Amazonka)

Ma ponad 208 000 recenzji na Amazon i 84% oceny akceptacji w momencie publikacji. Amazon Fire Stick to świetny wybór urządzenia do przesyłania strumieniowego. Za jedyne 49,99 USD możesz oglądać wszystko w żywej rozdzielczości 4K Ultra HD z obsługą Dolby Vision, HDR i HDR10+. Za pomocą tego urządzenia możesz przesyłać strumieniowo ponad milion filmów i programów telewizyjnych z serwisów Netflix, Prime Video, Disney+, Fox Now, Fox Nation, Fox Sports, Peacock i innych oraz słuchać milionów piosenek. Jest również wyposażony w pilota Alexa Voice, za pomocą którego możesz wyszukiwać i uruchamiać treści za pomocą głosu.

Zdobądź Amazon Fire TV Stick 4K

Kij strumieniowy Roku.

Kij strumieniowy Roku.
(rok)

W czasie prasy Roku Streaming Stick 4k kosztował tylko 39,55 USD na Amazon i miał 83% oceny zatwierdzenia i ponad 47 000 recenzji. Całkowicie nowy projekt łączy się bezpośrednio z telewizorem za pomocą prostej konfiguracji, dzięki czemu możesz ukryć go przed gośćmi, gdy przyjdą.

FUNKCJA APLIKACJI APPLE MAPS MOŻE POMÓC ZNALEŹĆ MIEJSCE PARKINGOWE

To ma Wi-Fi dalekiego zasięgu który działa do 2x szybciej i możesz uzupełnić swoje przesyłanie strumieniowe o ogromny wybór bezpłatnej telewizji na żywo i płatnej, w tym Roku Originals i ponad 275 bezpłatnych kanałów telewizyjnych na żywo na Roku.

Zdobądź Roku Streaming Stick 4K

NVIDIA Shield Android TV Pro.

NVIDIA Shield Android TV Pro.
(NVIDIA)

To urządzenie jest bardziej przystępne, wycenione na 189 USD na Amazon w momencie publikacji. Jednak ma ocenę akceptacji na poziomie 80% z prawie 10 000 recenzji i ma wiele opcji. Oferuje najwięcej treści 4K ze wszystkich odtwarzaczy multimediów strumieniowych.

Atak hakerski PAYPAL ujawnia NAZWY KLIENTÓW I NUMERY UBEZPIECZENIA SPOŁECZNEGO

Możesz oglądać filmy i programy telewizyjne z serwisów Netflix, Amazon Video, Apple TV+, Disney+, Fox Now, Fox Nation, Fox Sports i Google Play w wyraźnym 4K HDR i YouTube, Hulu i nie tylko w 4K. Możesz także przesyłać strumieniowo z telefonu za pomocą wbudowanego Chromecasta 4K. Ponadto możesz nawet sterować urządzeniem SHIELD bez użycia rąk za pomocą Google Home lub Alexa i Amazon Echo.

Zdobądź NVIDIA SHIELD Android TV Pro

Telewizor apple.

Ten dotykowe urządzenie Apple jest również tańsza, notowana na Amazon za 124,98 USD w momencie publikacji. Oferuje jednak dostęp do wszystkich najlepszych funkcji Apple, w tym oryginalnych programów i filmów Apple za pośrednictwem Apple TV+, Apple Arcade, Apple Fitness+ i Apple Music.

IPHONE HACK UŁATWIA OBSŁUGĘ JEDNĄ RĘKĄ I DOSTĘP DO WSZYSTKIEGO NA EKRANIE

Obsługuje również inne usługi przesyłania strumieniowego, takie jak Netflix, HBO Max, Amazon Prime Video, Disney+, Fox Now, Fox Nation, Fox Sports i Fox Weather. Możesz także używać AirPlay do udostępniania zdjęć, filmów i innych materiałów z iPhone’a, iPada i Maca na telewizorze.

Kup Apple TV 4K 2022

Google Chromecast.

Google Chromecast.
(Google)

Z 81% oceną akceptacji i prawie 8000 recenzji na Amazonie za 49,50 USD w momencie publikacji, ludzie kochają Chromecasta. Urządzenie Google TV 4K. Za pomocą tego urządzenia możesz odkryć ponad 700 000 filmów i odcinków programów telewizyjnych oraz miliony utworów.

Możesz nacisnąć przycisk Asystenta Google na pilocie i użyć wyszukiwania głosowego, aby wyszukać określone programy lub wyszukać według nastroju, gatunku i nie tylko, regulować głośność, przełączać wejścia, odtwarzać muzykę i uzyskiwać odpowiedzi, a wszystko to bez użycia rąk. A co najważniejsze, Chromecast jest łatwy w instalacji i kompatybilny z prawie każdym telewizorem z portem HDMI.

Kup Chromecasta z Google TV 4K

Z jakich urządzeń do przesyłania strumieniowego wolisz korzystać?

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

Aby uzyskać więcej moich wskazówek, zapisz się do mojego bezpłatnego biuletynu CyberGuy Report, klikając link „Bezpłatny biuletyn” u góry mojej witryny.

Prawa autorskie 2023 CyberGuy.com. Wszelkie prawa zastrzeżone. Artykuły i treści CyberGuy.com mogą zawierać linki partnerskie, które zarabiają prowizje od zakupów.

Leave a Comment