Adam Duvall zamierza poprosić kolegę z drużyny Red Sox o radę

Właśnie podpisał kontrakt z zapolowym z Boston Red Sox Adam Duvall nie ma doświadczenia w grze na terenie Fenway Park.

Duvall rozegrał tylko cztery mecze na bostońskim stadionie, po tym jak spędził wszystkie dziewięć sezonów swojej kariery w National League. Nieznany będzie wyzwaniem dla Duvalla w obsadzaniu boiska, ponieważ oczekuje się, że zostanie codziennym środkowym obrońcą Red Sox.

„Największym wyzwaniem są wymiary” Duvall powiedział dziennikarzom Środa, według Chrisa Cotillo z MassLive. „Myślałem nawet o obejrzeniu niektórych meczów i nauczeniu się, jak odbijać piłkę od ściany lub piłkę w szczelinie. … Myślę o tym, jak mogę spróbować zapoznać się z parkiem.

Jednym ze sposobów, w jaki Duvall planuje to zrobić, jest skorzystanie z pomocy obecnych członków Red Sox, zwłaszcza Kiké Hernándeza, aby uruchomić go w jego nowym domu na boisku.

Hernández, który pomógł zwerbować Duvalla do Bostonu, powinien być wiarygodnym źródłem, ponieważ przez ostatnie dwa sezony grał jako środkowy pomocnik w drużynie Red Sox i może przekazać Duvallowi rady, które pomogą mu w przejściu.

„Prawdopodobnie pierwsza osoba, którą proszę o radę… to bardzo wyjątkowy stadion, trochę się przyzwyczaja…” Duvall powiedział dziennikarzom, według Gabrielle Starr z Boston Herald. „Jestem gotowy na wyzwanie, nie mogę się doczekać. Szczerze mówiąc, nie mogę się doczekać, aby zacząć”.

Duvall jest w stanie grać na wszystkich trzech pozycjach w polu karnym, ale większość czasu spędzał na środku pola w skróconej do kontuzji kampanii 2022 z Atlanta Braves.

Leave a Comment