AJ Brown: Nie jestem divą, ale oczywiście chcę piłkę

Obrazy Getty’ego

Kamery FOX uchwyciły odbiornik Eagles AJ Brown wyraźnie sfrustrowany na linii bocznej z 5:11 do końca sobotniej nocy. Brown przyznał w środę, że chce więcej możliwości.

Jednak Eagles prowadzili go 44 razy i rzucili zaledwie 24 w wygranym 38-7 meczu z Giants.

„Rzucają mi piłkę 100 razy chcę to 101 razy” – powiedział Brown za pośrednictwem Tima McManusa z ESPN. „Osobiście czuję, że w każdej chwili mogę zmienić grę. Często posiadanie piłki sprawia, że ​​wszystko idzie naprzód, utrzymuje rytm. To zdecydowanie stawia cię w strefie; jesteś zablokowany. Oczywiście, że chcę piłkę”.

Trener Eagles, Nick Sirianni, rozmawiał z Brownem na ławce rezerwowych i wskazał w tym tygodniu, że Brown jest sfrustrowany swoimi celami. Brown złapał trzy z sześciu podań na 22 jardy.

Sirianni bronił jednak wybuchu swojego gwiazdora, mówiąc, że chce, aby jego odbiorniki „pragnęły futbolu”.

Brown wyjaśnił w środę, że pragnienie piłki nie czyni go divą.

„Nigdy nie będę tym odbiornikiem, który wyłącza się lub próbuje powodować problemy na linii bocznej. Nie jestem tym facetem” – powiedział Brown. „Myślę, że można to opisać jako divę, ale nie jestem ta osoba.

„Jestem facetem, który podchodzi i rozmawia z rozgrywającym i rozmawia z nim [offensive coordinator] i zrób to w ten sposób. Nie jestem facetem, który będzie sprawiał kłopoty na uboczu. To nie jest to, kim jestem. Nigdy nie będę tym człowiekiem”.

Kupiony od Tytanów za wybór w pierwszej i trzeciej rundzie, Brown zajął czwarte miejsce w NFL z 1496 jardami i zremisował na trzecim miejscu z 11 przyłożeniami.

Leave a Comment