Akcesoria do ładowania Anker są do 49 procent tańsze w sprzedaży Amazon

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez zespół redakcyjny niezależny od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską. Wszystkie ceny są aktualne w momencie publikacji.

Jeśli chcesz kupić dodatkowe akcesoria do swojego telefonu, Anker ma kilka powerbanków, kabli i ładowarek. obecnie w sprzedaży na Amazonie. Jedna z najlepszych ofert na liście to Bateria Anker Magnetic (MagGo). Dla iPhone’a 12, 13 i 14, obecnie 36 procent zniżki 45 USD. To o 25 USD mniej niż zwykła cena i najniższa cena w historii za urządzenie, które można przykleić z tyłu iPhone’a do bezprzewodowego ładowania w ruchu i podwaja się jako podstawka. Akumulator o pojemności 5000 mAh ma zaledwie 0,5 cala grubości i można go również ładować przez USB-C. Jego biała, fioletowa i niebieska wersja są obecnie w sprzedaży za 45 USD, ale można też kupić zielony wariant za 60 USD.

Kotwica

Jeśli potrzebujesz przenośnej baterii o znacznie większej pojemności nie tylko do telefonu, ale także do laptopa i tabletu, Anker PowerCore 40 tys jest również w sprzedaży za 56 USD. To najniższa cena, jaką widzieliśmy na stronie internetowej za power bank, który sprzedaje za 100 USD. Jak sama nazwa wskazuje, urządzenie ma pojemność 40 000 mAh i jest w stanie ładować przez USB-C o mocy 30 W. Anker twierdzi, że może naładować iPhone’a 13 do 8,8 razy i dwa razy MacBooka Air 2020.

Ładowarka Anker Nano II 45W USB-C jest również w promocji, jeśli szukasz jednej małej ładowarki do wielu urządzeń. Może ładować urządzenia Samsung Galaxy i MacBook Air 2020 z pełną prędkością, a także może ładować iPhone’a 13 szybciej niż oryginalna ładowarka Apple. Ale działa również z innymi urządzeniami, takimi jak iPad, Apple Watch i 13-calowy MacBook Pro. Ta kompaktowa składana ładowarka pozwoli Ci odzyskać 30 USD, 10 USD od zwykłej ceny.

Jeśli potrzebujesz tylko kabli, możesz również otrzymać zestaw trzech Kabel Lightning Anker Powerline+ II ze sprzedaży. Zestaw zawiera dwa kable o długości trzech stóp i jeden kabel o długości sześciu stóp i kosztuje 26,24 USD, czyli 25 procent od sprzedaży detalicznej.

Kupuj oferty Anker na Amazon

Zegarek @EngadgetDeals Na Twitterze i zapisz się do newslettera Engadget Deals najnowsze oferty technologiczne i wskazówki dotyczące zakupów.

Leave a Comment