Aktor Jeremy Renner mówi, że wrócił do domu ze szpitala po wypadku z pługiem śnieżnym w Nowy Rok, który pozostawił go w stanie krytycznymCNN

Aktor Jeremiego Rennera napisał na Twitterze, że wrócił do domu ze szpitala ponad dwa tygodnie po tym, jak został zmiażdżony w wypadku pługa śnieżnego.

Gwiazda Marvela była w szpitalu od Nowego Roku, kiedy został ranny przez pług śnieżny podczas oczyszczania podjazdu w pobliżu jego domu w Nevadzie, zostawiając go”tępe urazy klatki piersiowej i urazy ortopedyczne”, powiedział wcześniej jego publicysta CNN.

gwiazdą “The Mayor of Kingstown” w poniedziałkowy wieczór odpowiedział na wpis na Twitterze serialu, pisząc: „Poza regeneracją mgły mózgowej byłem bardzo podekscytowany oglądaniem odcinka 201 z rodziną w domu”.

Premiera drugiego sezonu serialu odbyła się w niedzielę.

Podczas długiego pobytu w szpitalu Renner przeszedł dwie operacje i był leczony na oddziale intensywnej terapii.

A Dzienniki połączeń 911 Według CNN Renner został „całkowicie zmiażdżony przez wielki ratrak [vehicle]” i że ma „ekstremalne [difficulty] oddycha.” Dalej mówi się, że „prawa strona jego klatki piersiowej zapadła się – jego górna część tułowia jest zmiażdżona”.

Śnieżny ratrak Rennera, napędzana silnikiem maszyna używana do odśnieżania, zaczął odjeżdżać, gdy Renner nie siedział na miejscu kierowcy, powiedział wcześniej szeryf hrabstwa Washoe, Darin Balaam.

Leave a Comment