Aktor Julian Sands zaginął od kilku dni po wędrówce po górach w Kalifornii

LOS ANGELES. Aktor Julian Sands zaginął od pięciu dni po wyprawie na Mount Baldy w południowej Kalifornii, poinformowali w środę urzędnicy.

65-letni Sands zaginął w rejonie Baldy Bowl około godziny 19:30 w piątek, powiedziała rzeczniczka Departamentu Szeryfa Hrabstwa San Bernardino, Mara Rodriguez.

Ekipy zaczęły szukać Sandsa, najbardziej znanego z roli w Pokoju z widokiem. ale wysiłek został wstrzymany w sobotę wieczorem z powodu warunków na torze i zagrożenia lawinowego, powiedział Rodriguez.

Rodriguez powiedział, że zespoły poszukiwawczo-ratownicze będą nadal skanować teren helikopterem i dronami, o ile pozwoli na to pogoda, i zaplanują kolejne poszukiwania naziemne, jeśli będzie to bezpieczne.

Aktor Julian Sands w Beverly Hills w Kalifornii, 5 maja 2013 r.Plik Richarda Shotwella/Invision/AP

Departament szeryfa poradził ludziom, aby zważali na ostrzeżenia i unikali obszaru, w którym silne wiatry i lód stworzyły zdradzieckie warunki.

„Niedawne burze, które przyniosły śnieg i lód, nie sprzyjają wędrowcom, nawet tym, którzy uważają, że mają wysoki poziom doświadczenia” – powiedział departament. doradczy.

Zespoły poszukiwawczo-ratownicze przeprowadziły w ciągu ostatnich czterech tygodni 14 akcji ratunkowych dla zagubionych, zagubionych i rannych turystów na górze i wokół niej, a dwóch turystów zmarło po upadku i doznaniu obrażeń.

góra Baldy znajduje się w górach San Gabriel na północny wschód od Los Angeles.

Urodzony w Anglii aktor, Sands zagrał w 1985 roku w A Room with a View i innych filmach, w tym Warlock (1989) i Arachnofobia (1990). Występował także w wielu innych filmach i programach telewizyjnych na przestrzeni dziesięcioleci.

Leave a Comment