Aktualizacja gry wideo AEW Fight Forever

W pro wrestlingu jest obecnie niewiele większych tajemnic niż data premiery „AEW Fight Forever” lub jej brak. The trwająca od dawna gra wideo AEW byłem są pokazywane na kongresachbył wydano wiele przyczeporaz zdobył nagrody, ale na dzień dzisiejszy fani nie wiedzą, kiedy faktycznie będą mogli w nią zagrać. I choć wciąż nie ma odpowiedzi na to pytanie, przyczyna opóźnienia może wreszcie zostać ujawniona.

Odpowiednio Strefa Wrestlepremiera „AEW Fight Forever” została opóźniona, ponieważ AEW i twórca gier Yukes nie otrzymali jeszcze pożądanej oceny T szukają gry. Źródła zauważyły, że AEW i Yukes wcześniej dwukrotnie przesłali „Fight Forever” do Entertainment Software Rating Board (ESRB) i za każdym razem odmówiono im oceny T. Jeśli chodzi o przyczyny odrzucenia, niektóre źródła sugerują, że powodem była ilość krwi i przemoc w grze, chociaż inne nie mogły potwierdzić, czy tak było. Niezależnie od tego, ci, którzy pracowali nad „Fight Forever”, są optymistami, że gra otrzyma ocenę T teraz, po tym, jak gra została niedawno odesłana do ESRB po raz trzeci.

Jeśli nic innego, może to być przynajmniej jakieś światełko na końcu tunelu dla graczy, którzy chcą zagrać w „AEW Fight Forever”. w którym gwiazda AEW, Kenny Omega, była mocno zaangażowana w produkcji gier. Właściciel AEW, Tony Khan jest również optymistą co do „Fight Forever” i deklarował to w przeszłości gra ukaże się w 2023 rokuchociaż nie podał konkretnej daty wydania.

Leave a Comment