Aktualizacja sklepu e-sportowego: nowe drużyny i strzelanie do bramek | Rocket League®

Kradnij ich wygląd

W październiku ubiegłego roku wprowadziliśmy nowy Naklejki domowe i wyjazdowe Za to Rocket League Championship Series (RLCS) Sezon 2022-2023. Teraz lecimy do przodu z podpisem Wybuchy bram oraz Banery graczy dla wszystkich 33 drużyn! Te elementy, zaprojektowane tak, aby pasowały do ​​naklejek w grze każdej drużyny, pokazują Twoją ulubioną organizację za każdym razem, gdy zdobędziesz bramkę. Wybuchy bramek są dostępne za 500 tokenów e-sportowych, a sztandary graczy kosztują 100 tokenów e-sportowych.

Uzupełnij ducha zespołu, gdy wprowadzamy siedem kolejnych drużyn! Zespoły wylosowane z Ameryki Północnej, Europy, Oceanii i regionów Ameryki Południowej również mają dostępne naklejki u siebie i na wyjeździe Sklep sportowy 300 za tokeny e-sportowe.

jimbojack.jpg

Nowe zespoły

Ameryka północna

Europa

  • Kwadrant

  • Rozwiązywać

  • Słoneczny

  • E-sport w Tundrze

Oceania

Ameryka Południowa

UWAGA: Listę drużyn dodanych można znaleźć w pierwszej aktualizacji sklepu e-sportowego TUTAJ.

Nie masz dość RLCS? A może nigdy go nie oglądałeś, ale zawsze brzmiał fajnie? Dostroić RLCS 2022-23 Zimowy podział, od 27 stycznia! Wszystko dzieje się na żywo drgawki oraz youtube.

Przygotuj się na zmianę barw drużyny! Wszystkie przedmioty pojawią się w sklepie e-sportowym 25 stycznia o godzinie 9:00 czasu PST.

Leave a Comment