Amanda Seyfried ma imponujący brzuch w sukience z wycięciem Underboob-Baring

  • Amanda Seyfried zakołysała odsłaniającą brzuch sukienką Dior na czerwonym dywanie podczas gali Critics Choice Awards w ten weekend.
  • Aktorka nominowana do kilku nagród za rolę Elizabeth Holmes Spadkowiczświeciła i była mocna na zdjęciach zrobionych z imprezy.
  • Amanda lubi pracować na farmie z mężem i dziećmi i parała się marynatami.

Amanda Seyfried to najnowsza celebrytka, która zdobyła certyfikat *lewk* na czerwonym dywanie w tym sezonie nagród. W miniony weekend jej złota, odsłaniająca brzuch sukienka zdobyła główną nagrodę na gali Critics Choice Awards.

Amandoktóry był nominowany do kilku nagród za swoją rolę Elżbieta Holmes w Spadkowiczwygląda na coś podobnego Założyciel Theranosa podczas swojej rundy nagród. Na szczęście w zasięgu wzroku nie ma czarnego żółwia. Zamiast tego Amanda założyła złotą sukienkę Dior z wycięciami, które eksponowały jej super stonowane mięśnie brzucha i piersi. Oczywiście połączyła sukienkę z diamentami Cartiera i jaskrawoczerwonymi ustami, aby wszystko było popowe.

Oto spojrzenie na niesamowity wygląd na wypadek, gdybyś go przegapił:

Amanda Seyfried pojawia się na czerwonym dywanie podczas Critics Choice Awards.

Steve’a Granitza//Obrazy Getty’ego

I zbliżenie:

brzuch amanda seyfried pod biustem

Amanda Seyfried przybywa na 28. doroczną galę Critics Choice Awards w Fairmont Century Plaza, 15 stycznia 2023 r. W Los Angeles.

Steve’a Granitza//Obrazy Getty’ego

Jeśli nie wiesz co Amando nie tak silny, że nie jesteś sam. Pierwsza rzecz, którą należy wiedzieć: wybrany przez Amandę trening może cię zaskoczyć, ale ta kobieta ją ma gra w piłke nożną ostatnio!

Po całym tym sprincie na boisku widać, że on trening cardio i siła nóg jest na swoim miejscu. Gra, podobnie jak tenis, wymaga szybkich ruchów bocznych, a także szybkich zmian kierunku, a wszystko to przy lekkim przysiadzie. Moje nogi płoną na samą myśl o tym.

Amanda jest przyzwyczajona do znajdowania ćwiczeń poprzez zabawne codzienne zajęcia, takie jak ta. Zwykle trening obejmuje dzień na plecach gospodarstwo z mężem i dwójką dzieci. Powiedział New York Times że jego farma „tłumiła moją potrzebę bycia poza grą, kiedy nie pracuję, przebywania na łonie natury i odświeżenia”.

Amanda lubi również wspinaczkę skałkową i dzieliła się wideo na swoim IG w lipcu 2020. Sprawdź te umiejętności równoważenia!

Ta treść została zaimportowana z ankiety. Możesz znaleźć tę samą treść w innych formatach lub znaleźć więcej informacji na ich stronie internetowej.

Jeśli chodzi o jej dietę, Amanda wierzy w „jedz wszystko umiar„Jedz ten chleb z masłem, pij ten napój, kiedy pijesz” – powiedział Moda. „Dla tego żyjemy, dla tych chwil. Umiar to zdrowa rzecz. Co byśmy bez niego zrobili?”

Amen!

Jacqueline Tempera to wielokrotnie nagradzana pisarka i reporterka, która mieszka w New Jersey ze swoimi licznymi zwierzakami. Jest właścicielką firmy i dwukrotnym Skorpionem, która uwielbia wszystko, co związane z astrologią i reality TV. Pasjonuje ją walka o różnorodność i reprezentację ciała, zdrowie psychiczne oraz położenie kresu napaściom seksualnym i molestowaniu. Aby dowiedzieć się więcej o Jackie, śledź ją na Instagramie @jacktemp lub odwiedź jej stronę internetową pod adresem jackietempera.com.

Leave a Comment