Amazon blokuje utracone konta Ark Bot, ludzi złapanych w krzyżowy ogień

Zdjęcie: Amazonka

Amazona Diablo– jak gra RPG, Zagubiona Arka, w dniu premiery grało w nią ponad 1,3 miliona osób. Od tego czasu ochłodziło się, ale nadal są dziesiątki tysięcy ludzi, którzy logują się co tydzień, aby się nim cieszyć. Albo gdyby nie zostały zakazane bez powodu.

Amazonka w zeszłym tygodniu postanowił trochę posprzątać i rozpocząć falę banów rzekomo wymierzonych w konta botów. Jednak wiele osób również zostało złapanych na podstawie zakazu, a co gorsza, w przypadku graczy Steam ban został również policzony na ich kontach Steam, co stanowiło poważną skazę na ich ogólnych wynikach.

Amazon został szybko powiadomiony i aktywnie pracował przez weekend dla wszystkich graczy, których dotyczy problem, niezależnie od tego, czy wysłano zgłoszenie do pomocy technicznej. W szczególności dla graczy Steam, którzy pocą się z konsekwencjami zapisania bana na swoim koncie, Amazon mówi, że anulowanie nie tylko „usunie twój ban”, ale także „usunie wszelkie znaki z twojego konta Steam”.

W weekend firma wydała następujące oświadczenie:

Pozdrowienia Bohaterowie Arkesii,

Po ostatniej fali blokad botów zaobserwowaliśmy wzrost liczby odwołań od banów od graczy, którzy zostali niesłusznie dotknięci tymi zakazami.

Zidentyfikowaliśmy błąd, który spowodował te fałszywe bany i aktywnie pracujemy nad ich cofnięciem dla wszystkich graczy, których to dotyczy, niezależnie od tego, czy wysłano zgłoszenie do pomocy technicznej. To usunie twoją blokadę i wszystkie odznaki z twojego konta Steam. Powiadomimy graczy, gdy prace zostaną zakończone. W międzyczasie nadal możesz przesłać odwołanie od bana do obsługi klienta, aby zespół mógł pomóc Ci szybciej odzyskać konto i usunąć wszystkie kary.

Dziękujemy za zgłoszenia i cierpliwość, gdy pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu dla graczy, których dotyczy problem.

Po tym nastąpiło wczoraj zawiadomienie, że wszystkie zakazy powinny być teraz zniesione. Zakazy wynikają z wysiłków deweloperów mających na celu ulepszenie niektórych obszarów gry, które zostały opanowane przez boty, w szczególności rynek i domy aukcyjne.

Leave a Comment