Andrew Callaghan przeprasza, ale odrzuca niektóre roszczenia – Rolling Stone

Andrzeja Callaghana Gospodarz kanału YouTube Wszystko bez hamulców gazowych oraz kanał 5oraz twórca filmu dokumentalnego HBO z 2022 roku Regulamin tego miejsca — przeprosił po tym, jak został oskarżony przez kilka kobiet niewłaściwe zachowanie seksualne.

Callaghan rozpoczął swój czteroipółminutowy klip na YouTube od podkreślenia, że ​​chce być „w pełni odpowiedzialny” i „przejrzysty”, oraz podziękowania „każdej osobie, która zgłosiła się w ciągu ostatniego tygodnia, aby porozmawiać o różnych sposobach, w jakie ja czuli się nieswojo lub byli pod presją podczas sytuacji seksualnej oraz wobec osób, które twierdziły, że robiłem niechciane zaloty.

W roku Ekskluzywny Toczący się kamień Wcześniej w tym tygodniu kobieta, która występuje pod pseudonimem Charlotte, powiedziała, że ​​poznała Callaghana na Tinderze w 2016 roku – przed jego niedawnym wzrostem sławy – i twierdziła, że ​​nie zgadza się, kiedy odmówiła seksowi. „Nie przyjąłby prostego nie jako odpowiedzi, więc okazało się, że próbowałam wymyślić kilka wymówek, dlaczego nie chcę uprawiać seksu” – powiedziała. Toczący się kamień.

Callaghan przeprosił za swoje niedawne „milczenie”, mówiąc, że jest „w stanie zaprzeczenia i szoku” i teraz godzi się z „relacjami z ludźmi, których dotknąłem”. Dodał, że chce „wyrazić pełne współczucie, szacunek i wsparcie wszystkim, których skrzywdziłem, i naprawdę chcę zrobić to lepiej i być w pełni odpowiedzialny za wszystko, co zrobiłem”.

Zaprzeczył jednak niedawnym oskarżeniom o niewłaściwe zachowanie seksualne. „Zawsze myślałem, że odpowiedź brzmi nie, jeśli chodzi o zgodę”, mówi w filmie. „Nigdy nie przekroczyłem tej granicy. Ale wiesz, myślę, że chcę bardziej zniuansowanej i ważnej rozmowy o dynamice władzy, presji i przymusie.

Charlotte powiedziała, że ​​Callaghan w końcu dostał wiadomość i nigdy więcej się nie odezwali. Ale inne kobiety zgłosiły podobne incydenty Callaghan, gdy jej gwiazda wzeszła. Tak jak Toczący się kamień wcześniej zgłoszone, Dana, która idzie za klamką @moldy.freckle, stwierdziła w filmie, że Callaghan dotknął wewnętrznej strony jej uda, pocałował ją w szyję i próbował włożyć rękę do jej spodni, kiedy odwoził ją do domu. „Powiedziałam mu, żeby przestał. Mówiłam mu, żeby zszedł ze mnie kilka razy”, mówi na filmie. „Próbował włożyć moją rękę w spodnie, a ja z nim walczyłam, powiedziałam mu, żeby przestał”. mówi, Callaghan zostawił swój samochód.

Twórca TikToka, występujący pod pseudonimem Caroline Elise, twierdził, że poznała Callaghana w marcu 2021 roku po tym, jak wcześniej spotkała go w barze z inną kobietą, co skłoniło Caroline do przekonania, że ​​ich spotkanie nie będzie romantyczne. Powiedziała, że ​​kiedy próbował ją pocałować, odepchnęła go. Później zadręczał ją seksem i chociaż powiedziała mu: „Nie, nie czuję tego”, w końcu ustąpiła i powiedziała, że ​​była zmuszana do różnych aktów seksualnych.

W klipie Callaghan omawia, w jaki sposób doszedł z innej perspektywy. „Myślę, że przez długi czas zachowywałem się tak, jak uważałem za normalne. Myślałem, że samotne wyjście z baru do domu czyni cię przegranym. Myślałem, że wytrwałość jest formą pochlebstwa. I pomyślałem, że jeśli ktoś nie chce na początku, wtedy wiesz, że będą grać ciężko, aby zdobyć, postaraj się bardziej” – powiedział. „A jeśli myślisz, że ktoś cię zna, zrób fizyczny krok naprzód i zobacz, czy się zgodzi.

„I myślę, że to, co szczególnie zdałem sobie sprawę, gdy tak wielu młodych ludzi, zwłaszcza młodych mężczyzn, stanęło w mojej obronie, gdy te rzeczy po raz pierwszy się ukazały, to fakt, że ten typ seksistowskiego zachowania został znormalizowany. I wielu ludzi uważa, że ​​to normalne” — on kontynuował on. „I nie sądzę, żeby tak było i myślę, że chcę wziąć pełną odpowiedzialność za brak płynnego zrozumienia zgody. I jak wygląda entuzjastyczna dwustronna zgoda.

Modny

„Mówiąc to, wiele rzeczy, które powiedziano o mnie w Internecie, nie zgadza się. W wielu rzeczach brakuje naprawdę ważnych informacji kontekstowych, które, jak sądzę, zmieniłyby interpretację wielu z tych sytuacji przez ludzi” – dodał. stwierdzić nieważność. Kiedy czujesz presję. Wiesz, tak po prostu jest. Mam nadzieję, że młodzi ludzie, a zwłaszcza młodzi mężczyźni, mogą wykorzystać moje błędy, aby uczyć się i iść naprzód w życiu z lepszym zrozumieniem zgody.

Callaghan kontynuuje, że nie jest pewna, co dalej, ale planuje rozważyć terapię i Anonimowych Alkoholików, ponieważ „Naprawdę wierzę, że alkohol przyczynił się do mojej złej oceny sytuacji” — mówi. „Myślę, że ogólnie alkohol miał niszczący wpływ na moje życie”. Przeprosił też swoich przyjaciół, rodzinę i współpracowników.

Leave a Comment