Andrew Tate mówi, że jego cela więzienna w Rumunii jest ciemna i roi się od karaluchów i wszy

Andrew Tate (po lewej) i jego brat Tristan opuszczają sąd po przegranej apelacji o zwolnienie z rumuńskiego więzienia.Andreea Campeanu/Getty Images

  • E-mail najwyraźniej wysłany przez Andrew Tate’a opisywał warunki jego życia w rumuńskim więzieniu.

  • Wiadomość e-mail opisuje celę Tate jako ciemną i rojącą się od karaluchów i wszy.

  • Tate pozostanie w więzieniu do 27 lutego w ramach dochodzenia w sprawie handlu ludźmi.

Najwyraźniej e-mail został wysłany Andrzej Tate Więzień z Rumunii opisał swoje warunki życia w celi jako ciemne i pełne karaluchów, wszy i pluskiew.

„Próbują mnie złamać” – brzmiała wiadomość e-mail wysłana w poniedziałek do subskrybentów biuletynu Tate.

„Wrzucono mnie do celi bez światła. Karaluchy, wszy i pluskwy są moimi jedynymi przyjaciółmi w nocy. Kiedy strażnicy przywożą mnie na salę sądową i z niej, zachowuję pełen szacunek. Próbują wlać gniew do mojego serca”.

Wysłano nam listę subskrybentów Tate, ale została ona przechwycona i przesłana ponownie kilka razy na Twitterze. Pojawiają się również fragmenty W brytyjskim tabloidzie The Daily Mirror.

Insider skontaktował się z władzami rumuńskimi, aby zapytać o warunki panujące w więzieniach, ale nie otrzymał natychmiast odpowiedzi.

w artykuł z grudniaWewnętrzny badacz Charles R. Davis zauważył, że Departament Stanu USA skrytykował „nieodpowiednie warunki sanitarne” i brak naturalnego światła w rumuńskich więzieniach. raport z 2022 r Europejski Komitet ds. Zapobiegania Torturom oraz Nieludzkiemu lub Poniżającemu Traktowaniu albo Karaniu wykrył w kilku celach więziennych w czterech różnych zakładach karaluchy oraz materace zaatakowane przez pleśń i pluskwy.

W swoim e-mailu Tate obiecała aktualizować swoich fanów „codziennymi lekcjami o niesprawiedliwym uwięzieniu” i prosi ich, aby „byli ze mną przez cały czas”.

Twierdzi również, że strażnicy uważają go za „niewinnego” i „po prostu wykonują swoją pracę, mają rodziny do wyżywienia”.

„Mój absolutny szacunek dla wszystkich wokół mnie jest moim absolutnym buntem” – czytamy w e-mailach. „Nie mogą mnie złamać”.

Tate i jej brat Tristan muszą przebywa w rumuńskim areszcie do 27 lutego. Bracia i dwie rumuńskie kobiety został aresztowany w zeszłym miesiącu w związku ze śledztwem w sprawie handlu ludźmi i gwałtu.

Prokuratorzy oskarżyli ich o prowadzenie operacji polegającej na wykorzystywaniu i zmuszaniu kobiet do tworzenia treści na internetową stronę pornograficzną, powołując się konkretnie na „metoda kochanka” — dobrze znana technika handlu ludźmi, w ramach której mężczyźni uwodzą kobiety i manipulują nimi w celu świadczenia usług seksualnych.

Wszyscy zaprzeczyli zarzutom, a Tate lub, co bardziej prawdopodobne, przedstawiciel wyzywająco tweetując aktualizacje z więzienia.

„W ciemnej ciszy izolatki prawie nie ma hałasu” – czytamy w jednym z niedawnych tweetów. „Módlcie się za mnie, słyszę was”.

Napisał również na Twitterze adres e-mail, na który fani mogą pisać, mówiąc: „w końcu pozwolili mi otrzymać pocztę”.

Przeczytaj oryginalny artykuł Wtajemniczony

Leave a Comment