Andrew Tate powiedział, że przed aresztowaniem Rumunii złamał kobiecie szczękę

Andrew Tate nazwał kiedyś swój biznes kamer erotycznych „totalnym oszustwem” i chwalił się na swojej stronie internetowej, że zwabia kobiety, sprawiając, że się w nim zakochują. 36-letni influencer chwalił się również w podcastie, że złamał kobiecie szczękę w bójce w barze i uszło mu to na sucho.

To tylko niektóre szczegóły znalezione w przeglądzie NBC News dotyczącym wystąpień Tate w mediach, zapisów na stronach internetowych i archiwów jej kont na Instagramie i YouTube od czasu jej grudniowego aresztowania w Bukareszcie w Rumunii, gdzie mieszka.

władze rumuńskie aresztowali go, jego brata i dwie kobiety pod zarzutem handlu ludźmi, gwałtu i tworzenia zorganizowanej grupy przestępczej, informuje Reuters. Tate zaprzeczył zarzutom, a cała czwórka zakwestionowała ich dalsze przetrzymywanie.

Po tym Tate pozostaje w areszcie W zeszłym tygodniu rumuński sąd oddalił jego apelację o decyzji sędziego o aresztowaniu go na 30 dni, powołując się na „możliwość uniknięcia śledztwa” – donosi Associated Press.

Ostatnio brytyjsko-amerykańska osoba internetowa znany z mizoginistycznych wypowiedzi milionom obserwujących w Internecie, udokumentował wiele szczegółów na temat seks-biznesu z kamerami internetowymi, będącego przedmiotem rumuńskich zarzutów.

Publicznie opisał, jak działała jego firma i jak wciągał w nią kobiety. Wiele materiałów opublikowanych na kilku jego obecnie zawieszonych kontach w mediach społecznościowych zostało opublikowanych online zarówno przez konta fanów, jak i krytyków.

Tate, były kickbokser, który został samozwańczym „trenerem sukcesu”, zyskał w zeszłym roku międzynarodową uwagę dzięki swoim polaryzującym tyradom na temat kobiet i współczesnej męskości. Jego brutalna i często mizoginiczna retoryka spotkała się z powszechną krytyką w Internecie oraz w sierpniu 2022 r Tate został zbanowany Instagram, Facebook, TikTok i YouTube za naruszenie wytycznych społeczności platform. Chociaż Twitter na stałe zawiesił jej konto w 2017 roku po tym, jak napisała na Twitterze, że kobiety powinny ponosić część odpowiedzialności za napaść na tle seksualnym, strona przywróciła jej konto pod koniec zeszłego roku. Tate odepchnął swoich krytyków wcześniejsze oświadczenia dla NBC Newsmówiąc, że po prostu gra „postać online”.

Tate przeniósł się do Rumunii w 2017 roku, powiedział w jednym z odcinków podcastu komediowego The Fellas.

W kwietniu Tate został po raz pierwszy aresztowany władze rumuńskie, które powiedziały Ambasada USA powiedziała im, że Amerykanka, która miała wtedy 21 lat, powiedziała, że ​​jest przetrzymywana w niewoli przez braci Tate. Odmówił komentarza dla NBC News za pośrednictwem przedstawiciela. Po wejściu do rezydencji Tate w tym miesiącu poinformowały władze odkryli inną kobietę z Rumunii, która powiedziała, że ​​również była przetrzymywana w niewoli. Władze powiedziały następnie ich śledztwo rozszerzyło się o podejrzenia handlu ludźmi i gwałtu.

Pod koniec grudnia policja aresztowała Tate’a i pozostałych oskarżonych po wielomiesięcznym śledztwie. poinformowały władze rumuńskie sześć osób zostało zidentyfikowanych jako „wykorzystywane seksualnie” przez oskarżoną grupę oraz że „dwa razy podejrzany zmusił poszkodowaną osobę do odbycia stosunku płciowego poprzez przemoc fizyczną i presję psychiczną”. Władze nie sprecyzowały, o jakiego podejrzanego chodzi.

Według władz rumuńskich Tate prowadził i publicznie mówił o biznesie związanym z kamerami internetowymi.

Tate powiedział w podcastach, wywiadach i postach w mediach społecznościowych od 2021 roku, że zatrudniał kobiety, aby zarabiać pieniądze, pojawiając się w pornografii z kamer internetowych, kontrolował ich zachowanie i unikał organów ścigania. Promował także treści na sprzedaż, aby uczyć ludzi, jak mogą naśladować jego model biznesowy.

Tate i jej brat rozmawiali lustro W wywiadzie udzielonym w czerwcu 2022 r., że prowadzili w Rumunii biznes „totalnego oszustwa”, który wykorzystywał manekiny do nakłaniania mężczyzn do wysyłania im pieniędzy.

Niektóre twierdzenia władz rumuńskich odzwierciedlają to, co Andrew Tate powiedział publicznie o swojej działalności związanej z kamerami internetowymi.

Odpowiednio władze rumuńskiebracia Tate rekrutowali kobiety, „fałszywie przedstawiając ich zamiar zawarcia małżeństwa / konkubinatu oraz istnienie prawdziwych uczuć miłości (metoda loverboy)”.

W rozmowie z podcastem Świeży i odpowiedni w grudniu Tate powiedziała, że ​​zaczęła swój biznes związany z kamerami internetowymi siedem lat temu, kiedy była „spłukana”. Tate powiedział, że wysłał SMS-a do swoich pięciu dziewczyn, które, jak powiedział, nie znały się nawzajem, prosząc je, aby zamieszkały i pracowały z nim w Bedfordshire w Anglii.

„Zaopiekuję się tobą i będziemy bogaci” – przypomniał sobie Tate.

Na szczycie usunięta strona Na stronie internetowej Tate, która reklamowała coś, co nazwał „programem doktoranckim”, otwarcie opisał manipulowanie kobietami w celu promowania swojego biznesu.

„Moim zadaniem było sprawianie, by kobiety się we mnie zakochiwały. Dosłownie, to była moja praca”, czytamy na stronie internetowej. „Moim zadaniem było poznanie dziewczyny, pójście na kilka randek, przespanie się z nią, sprawdzenie jej jakości, sprawienie, by zakochaj się we mnie we wszystkim, co powiem, a potem ustaw ją przed kamerą internetową, żebyśmy razem mogli się wzbogacić”.

„Pracowało dla mnie ponad 75 dziewczyn” – czytamy na usuniętej stronie. „Ponad 50% mojego personelu było w tamtym czasie moimi dziewczynami”.

W jednym z odcinków podcastu Fresh&Fit Tate opisała wstrzymywanie miesięcznej pensji „najlepiej zarabiającej dziewczyny” jako karę za upicie się i wymiotowanie w łóżku.

Tate powiedział, że kobieta „poszła na policję” i oskarżyła Tate’a o napaść na nią po tym, jak odmówił jej zapłaty.

Powiedział, że został aresztowany w Wielkiej Brytanii w 2015 roku pod zarzutem napaści na nią. Chociaż powiedział „sprawa zamknięta”, nalot policji na jego telefony i laptopy doprowadził do postawienia mu „nowych zarzutów”. Nie ujawnił, jakie są nowe zarzuty.

Wcześniej w tym miesiącu Zastępca zgłoszony że Tate został aresztowany w Wielkiej Brytanii w 2015 roku pod zarzutem napaści na tle seksualnym i fizycznego znęcania się, powołując się na oświadczenia władz brytyjskich i samego Tate’a. Vice udzielił również wywiadu dwie bezimienne kobiety, które powiedziały, że zgłosiły Tate na policję, jedną za gwałt i obie za znęcanie się. Według Vice, Tate zaprzeczył roszczeniom za pośrednictwem przedstawiciela. NBC News nie zweryfikowało twierdzeń kobiet.

Biuro prokuratora stanowego odmówiło wniesienia oskarżenia przeciwko Tate’owi po tym, jak policja potrzebowała czterech lat na przekazanie sprawy, poinformował Vice. W oświadczeniu policja powiedziała, że ​​przeprosiła obie kobiety za opóźnienia, które doprowadziły do ​​zamknięcia sprawy w 2019 roku.

W innym zarchiwizowanym filmie YouTube opublikowanym na jego kanale, Tate chwalił się tworzeniem ograniczeń i zasad dla kobiet, które dla niego pracowały.

„Jestem wszędzie, więc wszystkie te laski po prostu utknęły w domu, znudzone i całkowicie zakochane we mnie” – powiedział Tate w klipie, który pojawił się ponownie w Internecie po jego ostatnim aresztowaniu. . „I oczywiście nie wychodzą. Nie wolno im wychodzić… Zostajesz w domu. Nigdzie nie wychodzisz. Żadnych restauracji, klubów, nic.

władze rumuńskie powiedział że kobiety zwerbowane przez organizację Tate zostały przetransportowane i umieszczone w Rumunii, gdzie „za pomocą przemocy fizycznej i przymusu psychicznego (zastraszanie, stała inwigilacja, kontrola i odniesienia do rzekomych długów)” były rzekomo zmuszane do uprawiania seksu przed kamerą internetową Tate. biznes.

Tate powiedział, że przyleciał kobietami z innych krajów, aby dołączyły do ​​swojej kamery internetowej w Wielkiej Brytanii i Rumunii.

W filmie sprzedawanym w ramach jego serii pay-per-view „Hustlers University”, którą promował jako kurs szkoleniowy dla obserwujących, aby powielili jego biznes seksualny z kamerami internetowymi, Tate powiedział, że kobiety przyleciały z krajów takich jak Słowacja i Francja.

„Wszyscy pochodzili z różnych części świata” — powiedziała Tate o rekrutowanych przez nią kobietach. „Kazałem im wszystkim przylecieć, posadziłem ich wszystkich razem”.

Oprócz tego, że Tate przeniósł się z Wielkiej Brytanii do Rumunii, aby prowadzić swój biznes powiedział, że unikał wcześniejszych oskarżeń o gwałt i przemoc fizyczną oraz karania kobiet za oskarżanie go o niewłaściwe postępowanie.

Tate powiedział w kilku wywiadach, że był agresywny wobec kobiet. Podczas drugiego odcinka Podcast Pompa Nagrany w 2021 roku, powiedział, że uderzył kobietę i złamał jej szczękę podczas bójki w barze. Tate powiedział, że „poszedł do sądu” po tym, jak został oskarżony o „spowodowanie uszkodzenia ciała”, ale „w końcu uszło mu to na sucho”. Powiedział, że został uznany za niewinnego. Szczegóły spotkania nie zostały potwierdzone przez NBC News.

W rozmowie z Fresh&Fit powiedział, że ten incydent skłonił go do przeprowadzki do Rumunii. W filmie na YouTube z kanału Tate, który było zabronione W sierpniu 2022 roku, za naruszenie zasad YouTube dotyczących mowy nienawiści i wytycznych dla społeczności, Tate powiedziała, że ​​przeniosła się z Wielkiej Brytanii do Rumunii, ponieważ kraj ten nie ściga zarzutów o gwałt.

„Nie jestem gwałcicielem, ale podoba mi się pomysł robienia tego, co chcę” – powiedział Tate po usuniętym filmie.

Leave a Comment