Android 13 QPR2 Beta 2.1 przynosi ulepszenia Bluetooth i 5G Pixel

Podobnie jak w poprzednim cyklu, Google wprowadza dziś system Android 13 QPR2 Beta 2.1 na telefony Pixel jako poprawkę błędów.

Google wykrywa i rozwiązuje następujące problemy w tej “małej aktualizacji” do pierwsza wersja beta 2:

  • Naprawiono problem, który czasami uniemożliwiał urządzeniom automatyczne łączenie się z siecią 5G, nawet jeśli była ona dostępna. (Publikacja nr 265093352)
  • Rozwiązano problem polegający na tym, że urządzenia nie przerywały ani nie resetowały istniejącego zaszyfrowanego połączenia Bluetooth po otrzymaniu polecenia wyłączenia szyfrowania warstwy łącza dla tego połączenia.

The Aplikacja do przesyłania opinii w wersji beta na Androida jest dostępna na telefonach Pixel, by szczegółowo wyświetlać problemy. Możesz uzyskać do niego dostęp z szuflady aplikacji lub szybkich ustawień, aby rejestrować błędy w narzędziu do śledzenia problemów Google, kiedy Społeczność beta Androida jest na reddicie.

Android 13 QPR2 Beta 2.1 obrazy systemowe jest dostępna dla Pixela 4a, Pixela 4a 5G, Pixela 5, Pixela 5a, Pixela 6, Pixela 6 Pro, Pixela 6a, Pixela 7 i Pixela 7 Pro, a także emulatora Androida. Google zauważa, jak:

Jeśli masz już zarejestrowaną wersję Androida 13 beta QPR2, a Twoje urządzenie działa w wersji beta 2, automatycznie otrzymasz aktualizację do wersji beta 2.1 (OTA). Jeśli Twoje urządzenie jest nadal w wersji Beta 1, automatycznie otrzymasz łatkę Beta 2.1 po aktualizacji do wersji Beta 2.

Beta 2.1 (T2B2.221216.008) zawiera tę samą poprawkę zabezpieczeń ze stycznia 2023 r.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich, które generują dochód. Jeszcze.


Aby uzyskać więcej wiadomości, sprawdź 9to5Google na YouTube:

Leave a Comment