„Ant-Man i Osa: Quantumania”: Bilety już w sprzedaży

Bilety na Marvel Studios są już w sprzedaży Ant-Man i Osa: Quantumania, epicka przygoda science-fiction na dużym ekranie, która przenosi kinomanów do ogromnego subatomowego świata kwantowego. Ponieważ kinowy debiut filmu 17 lutego został za nieco ponad miesiąc, fani pragnący zanurzyć się w nieznane mogą kupować bilety wszędzie tam, gdzie są one sprzedawane, w tym m.in. fandango. Zdobądź je dla siebie i wszystkich swoich przyjaciół mrówek.

Ponadto plakaty postaci ze Scottem Langiem/Ant-Manem, Hope Van Dyne/The Wasp, Kang the Conqueror, Janet Van Dyne, Hankiem Pymem i Cassie Lang są teraz dostępne w nowym serialu telewizyjnym, który zadebiutował wczoraj wieczorem podczas Superligi NFL. Dziki. Mecz między Dallas Cowboys a Tampa Bay Buccaneers, transmisja symultaniczna w ABC, ESPN i ESPN+.

Superbohaterowie Scott Lang (Paul Rudd) i Hope Van Dyne (Evangeline Lilly) powracają, by kontynuować swoje przygody jako Ant-Man i Osa. Wraz z rodzicami Hope, Janet Van Dyne (Michelle Pfeiffer) i Hankiem Pymem (Michael Douglas) oraz córką Scotta, Cassie Lang (Kathryn Newton), rodzina odkrywa świat kwantowy, wchodzi w interakcje z dziwnymi nowymi stworzeniami i rozpoczyna przygodę, która ich popycha poza ich granice, co uważali za możliwe. Wyreżyserowany przez Peytona Reeda i wyprodukowany przez Kevina Feige, pga i Stephena Broussarda, pga, Ant-Man i Osa: Quantumania wystąpili także Jonathan Majors jako Kang, David Dastmalchian jako Veb, Katy O’Brian jako Jentorra, William Jackson jako Harper Quazi i Bill Murray jako Lord Krylar.

DUŻE i małe rzeczy czekają! Ant-Man and the Wasp: Quantumania trafi do kin 17 lutego 2023 roku.

Leave a Comment