Ashley Graham pochwaliła się zdjęciem zrobionym na siłowni z mężem

Żaden trening nie jest kompletny bez selfie!

Ashleya Grahama i jej mąż, Justina Ervinanie zawsze razem chodzą na siłownię, ale wiedzą, jak sprawić, by było fajnie ćwiczenie dla tych rozkładów.

35-letnia modelka podzieliła się z Ervinem selfie zza kulis, które pokazało efekty ostatniego treningu pary na Instagramie.

Graham miała na sobie czarne body i prostą srebrną biżuterię, a włosy spięła w koński ogon, podczas gdy jej mąż zdecydował się chodzić bez koszuli, pozując tylko w czarnych, sportowych szortach. Według strzelaniny żadne z nich nie nosiło butów.

Popatrz oryginalny artykuł aby wyświetlić osadzone multimedia.

Powiązany: Ashley Graham daje wgląd w to, jak naprawdę wygląda macierzyństwo

Szczere zdjęcie zostało udostępnione z żartobliwym podpisem: „oboje podarte, obaj się pocą”.

Ale nawet w przepoconych ubraniach i rozczochranych włosach fani nie mogli powstrzymać się od zachwycania się ich urodą i oszałamiającą siłownią, w której pozowali.

„Czy to twój dom!!?? Bardzo chciałbym mieć taką domową siłownię” – przyznał jeden z zachwytów fanów.

“Dobrze wyglądająca siłownia.. 👍🏽💪🏽 Hotel/ośrodek czy u Ciebie w domu?” zapytał inny użytkownik Instagrama.

Ktoś inny żartował, że byli w „Ritz Carlton” siłowni.

Powiązany: Sukienka z iluzją optyczną Ashley Graham sprawi, że zakręci ci się w głowie

Inni nie mogli powstrzymać się od wyśmiewania się z wyczerpanego nastroju Ervina: „Twarz Justina jest cały czas w moim nastroju 🤣”, drażnił się jeden.

„Mężulek znowu ma twarz„ Ash?…” 😂😂😂, zażartował inny, podczas gdy osobny komentarz dodał: „Pan Graham nie jest rozbawiony 😆”.

Pomimo tego, co fani nazywają niechęcią Ervina do robienia selfie dokumentujących parę stosowność po drodze nadal są w sobie bardzo zakochani, nawet po 13 latach małżeństwa i powitaniu trojga dzieci: Izaak3, a następnie roczne bliźniaki, Rzym oraz Malachiasza.

Powiązany: Ashley Graham ujawnia rady dotyczące związku, które Kim Kardashian West, Serena Williams i Amy Schumer przekazały jej na temat ciąży

Na szczycie Nowy Rok Eve, Graham udostępniła urocze zdjęcie jej męża bawiącego się z małymi dziećmi pary wraz ze słodką wiadomością na jego cześć. urodziny„Wszystkiego najlepszego, człowieku, uwielbiam to robić życie z Tobą ❤️‍🔥🎂 @mrjustinervin”.

Popatrz oryginalny artykuł aby wyświetlić osadzone multimedia.

Chociaż rodzice rzadko dzielą się zdjęciami swoich dzieci, Graham zrobił kolejny wyjątek z okazji urodzin bliźniaków i opublikował garść nigdy wcześniej niepublikowanych zdjęć dokumentujących niektóre z ich pierwszych razów wraz z wzruszającą wiadomością:które możesz zobaczyć na Instagramie.

Leave a Comment