Ashley Pugh i przyjaciele rodziny aktualizują informacje na temat córek Jaya Briscoe

Świat wrestlingu tragicznie stracił Jamina Pugha (Jay Briscoe) w wypadku samochodowym we wtorek wieczorem w wieku 38 lat.

Żona Jaya, Ashley, w środę dał aktualizację do swoich córek, które również były w samochodzie, mówiąc, że Gracie miała operację kręgosłupa, a Jayleigh doznał poważnych obrażeń, ale był stabilny. Jay i Ashley mają również syna o imieniu Gannon.

RJ City nie widział Arna Andersona od czasu strzelaniny. Hej! (EW), chce Jake’a Robertsa w programie

W czwartek wieczorem, Przyjaciele rodziny Pugh przekazał Ashley następującą aktualizację dotyczącą Gracie i Jayleigh.

„Dziewczyny są teraz stabilne, ale przed obiema bardzo długą drogą powrotu do zdrowia. Gracie, 12 lat, kiedy pierwotnie przybyła do Nanticoke [hospital]poniżej pasa nic nie czuł. Zdiagnozowano u niego zwichnięcie L2 oraz złamania L3 i L4 w plecach z kompresją rdzenia kręgowego. Po ustabilizowaniu się stanu Nanticoke został przeniesiony do innego szpitala i odzyskał czucie w udzie, ale nic poniżej kolana. Około 3 nad ranem w środę rano został zabrany prosto na rezonans magnetyczny i operację. Lekarzowi udało się złagodzić ucisk rdzenia kręgowego i operacja przebiegła zgodnie z oczekiwaniami. Jeśli masz uraz rdzenia kręgowego, jest to gra na przeczekanie. Należy spodziewać się obrzęku i urazu. Wciąż czuje swoje uda, ale nie ma jeszcze ruchu. Gracie miała dziś mrowienie w nogach. Jego postępy będą codzienną podstawą w nadchodzących miesiącach. Kobieta jest dość mocno posiniaczona, ale w tej chwili nie zdiagnozowano innych obrażeń.

„U Jayleigh zdiagnozowano otwarte złamanie kości piszczelowej i strzałkowej w Nanticoke, gdzie przeszła operację. Założono jej zewnętrzny stabilizator i odesłano ją z powrotem do szpitala. jest w szpitalu od 6 tygodni.ma również złamanie L3 i L4 w plecach, które może być leczone gorsetem ortopedycznym przez około 12 tygodni.Ma złamany prawy obojczyk od pasa bezpieczeństwa, złamane żebro po prawej stronie. Ma małą lewą odmę opłucnową, która jest powietrzem między płucem a ścianą klatki piersiowej, a nie w płucu. Po prostu to monitorują, ponieważ nie jest wystarczająco duże, aby teraz interweniować, co jest błogosławieństwem. Dzisiaj zdiagnozowano u niego perforację jelita, wolny płyn w jego jamie brzusznej , wewnętrzne krwawienie w jamie brzusznej . Wiedzieli o tym i śledzili to , a dzisiaj byli w stanie to zlokalizować i dowiedzieć się , gdzie to się znajduje Operacja poszła świetnie , weszła tam i opanowała krwawienie i jest na naprawić on poszedł do OR dzisiaj dla tamtego oni zrobili resekcję jelita co s oznacza, że ​​trochę z tego wyciągnęli, nic długoterminowego. Kiedy był tam na dole, ortopedzi postanowili jeszcze raz przepłukać jego nogę i doprowadzić ją do lepszego ułożenia z kośćmi. Nadal ma założony zewnętrzny stabilizator i umieścili rurkę NG pod jego nosem, aby rozprężyć żołądek. Wyjmą go jutro i pozwoli mu jeść”.

Stwierdzono, że obie dziewczyny bardzo cierpią i mają nadzieję na dobry sen. Przyjaciele rodziny poprosili o dalsze modlitwy za rodzinę Pugh. Ashley podziękowała wszystkim, którzy się modlili, wspierali, składali datki lub pomagali w jakikolwiek sposób.

Arkusz darowizn został utworzony w czwartek rano, a fani mogą przekazywać darowizny klikając tutaj.

Fightful nadal wysyła naszą miłość, wsparcie i modlitwy do rodziny Pugh.

Uwaga pisarzy: nie obchodzi mnie, czy uszanujecie transkrypcję. Proszę podziel się tą aktualizacją i módl się dalej za te dziewczyny i ich rodzinę.

Leave a Comment