Bella Ramsey omawia problemy ze zdrowiem psychicznym, promując The Last Of Us w wywiadzie dla magazynu

Bella Ramsey omawia problemy ze zdrowiem psychicznym, promując The Last Of Us w wywiadzie dla magazynu

  • 19-letnia angielska aktorka zastanawiała się nad swoim odejściem z The Worst Witch, które ogłosiła w poście na Instagramie z lutego 2020 r., w którym wezwała swoich obserwujących, aby stawiali swoje zdrowie psychiczne na pierwszym miejscu.
  • „Wiem, że było dużo rozgłosu, który opuściłem [The Worst Witch] z powodów związanych ze zdrowiem psychicznym” – powiedziała Bella Elle w wywiadzie promującym jej nowy serial HBO The Last Of Us
  • „Powiedziałbym, że dokładniejszy opis jest taki, że do tego momentu rozwiązałem wiele problemów ze zdrowiem psychicznym. A potem pomyślałem:„ Nie zamierzam robić tego czwartego sezonu, ponieważ nie jest tego wart, ponieważ jestem teraz w lepszym miejscu. ”To nie jest coś, co chcę kontynuować i mieć powtarzające się problemy, które pochodzą z pierwszego sezonu. Nie potrzebuję ani nie chcę już tego robić” – wyjaśnił
  • Bella gra nastolatkę Ellie w filmowej adaptacji gry wideo The Last Of Us, której akcja toczy się w postapokaliptycznych Stanach Zjednoczonych

Bella Ramsey otworzyła się na temat swojego odejścia z serialu telewizyjnego dla dzieci The Worst Witch po opuszczeniu programu CBBC w 2020 roku po trzech sezonach.

19-letnia angielska aktorka zastanawiała się nad swoim odejściem z The Worst Witch, które ogłosiła w poście na Instagramie z lutego 2020 r., w którym wezwała swoich obserwujących do priorytetowego traktowania zdrowia psychicznego.

„Wiem, że było dużo rozgłosu, który opuściłem [The Worst Witch] z powodów związanych ze zdrowiem psychicznym” – powiedziała Bella Elle w wywiadzie promującym jego nowy serial HBO The Last Of Us.

Otwarcie: Pokazana w Los Angeles na początku tego miesiąca Bella Ramsey otworzyła się na temat swojego odejścia z serialu telewizyjnego dla dzieci The Worst Witch po trzech sezonach, opuszczając program CBBC w 2020 roku.

„Powiedziałbym, że dokładniejszy opis jest taki, że do tego momentu rozwiązałem wiele problemów ze zdrowiem psychicznym. A potem pomyślałem:„ Nie zamierzam robić tego czwartego sezonu, ponieważ nie jest tego wart, ponieważ jestem teraz w lepszym miejscu. ”To nie jest coś, co chcę kontynuować i mieć powtarzające się problemy, które pochodzą z pierwszego sezonu. Nie muszę i nie chcę już tego robić” – wyjaśnił.

Bella rozwinęła zaburzenia odżywiania w pierwszym sezonie, z czego później zdała sobie sprawę i pomimo obietnicy opuszczenia serialu, wróciła do roli Mildred Hubble w drugim i trzecim sezonie, zanim ogłosiła swoje odejście.

20-letnia angielska aktorka Lydia Page przejęła rolę Mildred w czwartym sezonie.

Bella gra nastolatkę Ellie w filmie fabularnym gry wideo The Last Of Us, której akcja toczy się w postapokaliptycznych Stanach Zjednoczonych.

Nowy serial: 19-letni angielski aktor i Pedro Pascal występują w The Last Of Us, serialu HBO opartym na grze wideo.

Nowy serial: 19-letni angielski aktor i Pedro Pascal występują w The Last Of Us, serialu HBO opartym na grze wideo.

Zdrowie psychiczne: Aktorka ogłosiła, że ​​rezygnuje z roli Mildred Hubble w filmie

Zdrowie psychiczne: Aktorka ogłosiła odejście od roli Mildred Hubble w The Worst Witch w lutym 2020 r. w poście na Instagramie, w którym wezwała swoich obserwujących do priorytetowego traktowania zdrowia psychicznego.

W filmie występuje także 47-letni Pedro Pascal jako Joel, zagorzały ocalały, który zostaje wynajęty do uratowania Ellie z opresyjnej strefy kwarantanny.

Dystopijny dramat stworzony przez Craiga Mazina i Neila Druckmanna zgromadził w niedzielę 4,7 miliona widzów w telewizji liniowej i HBO Max.

The Last Of Us – 20 lat po globalnej pandemii – był drugim co do wielkości debiutem sieci kablowej za historycznym 9,986 milionami widzów House Of The Dragon w sierpniu ubiegłego roku.

Adaptacja na żywo: Bella gra nastolatkę Ellie w filmowej adaptacji gry wideo The Last Of Us, której akcja toczy się w postapokaliptycznych Stanach Zjednoczonych

Adaptacja na żywo: Bella gra nastolatkę Ellie w filmowej adaptacji gry wideo The Last Of Us, której akcja toczy się w postapokaliptycznych Stanach Zjednoczonych

Naprawione problemy:

Problemy rozwiązane: „Powiedziałbym, że bardziej dokładnym opisem jest to, że do tego momentu rozwiązałem wiele problemów ze zdrowiem psychicznym. A potem pomyślałem:„ Nie zamierzam robić tego czwartego sezonu, ponieważ nie warto, ponieważ Jestem teraz w lepszym miejscu. ”To nie jest coś, co chcę kontynuować i mam powtarzające się problemy, które pochodzą z pierwszego sezonu. Nie potrzebuję ani nie chcę już tego robić”, Bella, którą widziano w Los Angeles Angeles na początku tego miesiąca powiedziała o swoim odejściu z The Worst Witch.

W The Last of Us występują także Nick Offerman, Melanie Lynskey, Storm Reid, Gabriel Luna, Merle Dandridge i Anna Torv.

Obecnie posiada 99% oceny krytyków (na 102 recenzje) i 96% oceny publiczności na Rotten Tomatoes.

Bella wcieliła się wcześniej w postać Lyanny Mormont w serialu fantasy HBO Gra o tron.

Gwiazda HBO: Bella grała wcześniej Lyannę Mormont w serialu fantasy HBO Gra o tron

Gwiazda HBO: Bella grała wcześniej Lyannę Mormont w serialu fantasy HBO Gra o tron

Reklama

Leave a Comment