Ben Johnson, który pozostanie w Detroit Lions w 2023 roku, odmawia rozmowy trenerskiej

Nie musisz już być na warcie Bena Johnsona.

Według raportu Toma Pelissero z NFL Network a Detroit Lions koordynator ofensywy odwołał swój osobisty wywiad Karolina Pantery w tym tygodniu i poinformował wszystkie zainteresowane zespoły, że powróci do Detroit w 2023 roku.

„Johnson musiał podróżować w środę, aby przeprowadzić wywiad z #Panthers. Ale czuje, że Detroit buduje coś wyjątkowego i chce to zobaczyć” – napisał Pelissero na Twitterze we wtorek wieczorem. „Powinno być ponownie gorącą nazwą HC w przyszłym roku”.

To ogromne zwycięstwo dla Lions, którzy przez cały rok wychwalali Bena Johnsona, gdy drużyna wystawił piąty najlepszy wynik w lidze w 2022 roku.

„Muszę uważać, jak bardzo go nakręcam, ale nie, żartuję” – powiedział o Johnsonie rozgrywający Jared Goff, który w tym sezonie przeżywa renesans kariery. „Jest świetny. Jest wyjątkowy na swój sposób. Myślę, że najlepszą rzeczą w nim jest jego komunikacja, sposób, w jaki słucha, jak przyjmuje nasze uwagi i stale komunikuje się i utrzymuje nas wszystkich na tej samej stronie.

Trener Lions, Dan Campbell, przez cały rok wychwalał Johnsona, często nazywając go „gwiazdą rocka”. Ale powiedział, że jeśli pojawią się oferty, nie będzie ich zatrzymywał.

„Myślę, że Ben. Myślę, że jest… po prostu myślę, że jest bardzo bystry”, powiedział Campbell. „Jest kreatywny, zorganizowany, świetnie się komunikuje. To znaczy, ma to, i dałbym z siebie wszystko”. pomaga mu. To jest podstawa. Oczywiście nie chcę go stracić, ale też nie zamierzam go powstrzymywać. Pomogę mu w każdy możliwy sposób.

Na szczęście dla Campbell wygląda na to, że nie straci jej… w tym roku.

Leave a Comment