Blizzard może unosić się na wodzie Warcraft 3 Reforged Relaunch

Nowa ankieta sugeruje, że Blizzard może mierzyć zainteresowanie ogromną aktualizacją Warcraft 3 Reforged.

Według raportu Tawerna Warcrafta, Blizzard przeprowadził ankietę, w której zapytał, jakie funkcje gracze najbardziej chcieliby zobaczyć w Reforged. Pytanie dotyczy tego, jak atrakcyjna jest każda z wymienionych cech, od bardzo nieatrakcyjnej do bardzo atrakcyjnej. Sugerowane funkcje obejmują niestandardowe gry globalne, aktualizację grafiki, aktualizację interfejsu użytkownika/UX, zmniejszenie rozmiaru zapisu i przeróbkę grafiki środowiska. W badaniu zapytano również graczy, czy „miękki restart” z wieloma z tych funkcji zmotywowałby ich do gry lub zakupu.

Ankieta zawiera również różne inne pytania dotyczące remake’u klasycznej gry RTS. Na przykład, czy kupili grę, ile w nią grali i co powstrzymało ich przed graniem w tę grę.

Warcraft 3 Reforged został wydany w 2020 roku powszechne niezadowolenie graczy. Gracze wymieniali brakujące funkcje i różne błędy. Mówi się, że gra padła ofiarą złe zarządzanie i cięcia budżetowe. Blizzard oświadczył, że będzie nadal wspierał grę i początkowo wydawał poprawki i łatki. Po długiej przerwie bez aktualizacji dodał Blizzard gra rankingowarankingi, profile graczy i najnowsze niestandardowe kampanie.

Nie wiadomo jeszcze, czy karty Warcraft 3 Reforged będą miały miękki restart. Jednak Blizzard przynajmniej wydaje się to rozważać.

Prezentowane tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, gdy kupisz coś oferowanego na naszej stronie.

Leave a Comment