Brandon Beane: Bengals mają przewagę nad nowicjuszami Joe Burrowem i Ja’Marrem Chase’em

Getty Images

Dyrektor generalny Bills, Brandon Beane, mówi, że jednym z powodów, dla których trudno nadążyć za Bengalami, jest to, że Cincinnati ma najlepszych graczy na tanich kontraktach debiutantów, podczas gdy Buffalo nie.

„W tej chwili są na skraju kontraktu z debiutantem” – powiedział Beane Joe Burrow. „Mieli kilka gorszych lat i nie zagłębiając się zbytnio w ich budowę, nie chcę być tak napompowany, że muszę zdobyć Ja’Marr Chase. To cholernie utalentowany, chciałbym go, ale ty musieli przejść kilka gorszych lat. Udało im się zdobyć Norę nr 1 i Chase’a [No. 5] a ci faceci są w swoich debiutanckich latach. zapłacimy Stefona Diggsa całkiem spora liczba. Płacimy Joshowi Allenowi całkiem niezłą kwotę. Istnieją więc ograniczenia związane z sufitem. Mają bardzo dobry skład i kilku dobrych młodych graczy. Staramy się pozyskać jak najwięcej graczy poprzez draft i darmową agencję, ale znowu sytuacja z limitem jest trochę inna.

Beane powiedział, że NFL nie powiedział zespołom, jaki będzie pułap wynagrodzeń w 2023 roku, ale Beane spodziewa się, że Bills pokonają go poza sezonem. Oznacza to, że priorytetem Bills jest podejmowanie działań zmierzających do osiągnięcia limitu, zamiast podpisywania drogich wolnych agentów.

„Musimy zejść poniżej limitu za pomocą ruchów i cięć w składzie… Nie będzie przez Millera podpisać czy coś. Musimy pracować, aby zejść poniżej limitu, abyśmy mogli działać w tym roku” – powiedział Beane.

Beane powiedział, że Bills mogą podjąć działania w celu zmniejszenia pułapu wynagrodzeń w tym roku, ale te posunięcia przesuną pułap wynagrodzeń w przyszłych sezonach, więc Beane nie chce wykonywać zbyt wielu takich ruchów.

„Nie chcę przekroczyć 100 milionów dolarów w ciągu dwóch lat, jak widzieliśmy zespoły. Nie chcę tego robić” – powiedział Beane.

Burrow prawdopodobnie podpisze lukratywne przedłużenie kontraktu w tym roku, a Chase prawdopodobnie podpisze w przyszłym roku, więc Bengalczycy nie będą mieli tej przewagi przez długi czas. Ale w tej chwili jest to zaleta, która sprawia, że ​​Beane jest zazdrosny o sytuację Bengalów.

Leave a Comment