Brett Maher z Cowboys nadal wygrywa, pomimo porażki w fazie playoff. 49ers; zespół podobno doda ubezpieczenie

The Kowboje z Dallas przeciwko rozegrali niemal perfekcyjny mecz Buccaneers z Tampa Bay w poniedziałek; no poza jednym zawodnikiem. Brett Maher miał kompletne załamanie w nocy, tracąc w sumie cztery dodatkowe punkty, wygrywając 1 na 5 w zwycięstwie Cowboys 31-14.

Występ był nie tylko zły, był historycznie zły. Z czterema chybieniami Maher został pierwszym kickerem w historii NFL, który przegapił cztery dodatkowe punkty w meczu.

Z każdym spudłowaniem widać było, że Kowboje są coraz bardziej sfrustrowani jego obecnością na linii bocznej. Zanim spudłował przy trzeciej próbie, Dak Prescott patrzył groźnie na boczną linię, podczas gdy Peyton i Eli Manning wyglądali na zszokowanych.

Wygląda na to, że Maher złapał przypadek yipów. Nie tylko przegapił swoje pierwsze cztery próby przeciwko Buccaneers, ale także przegapił jedyną w 18. tygodniu, poprawiając swoją passę do pięciu. Ta passa zakończyła się jednak w poniedziałek w czwartej kwarcie, kiedy Maher w końcu zdobył dodatkowy punkt, który wywołał głośne okrzyki tłumu na Raymond James Stadium w Tampie.

Pomimo historycznego upadku Mahera w play-offach, Cowboys planują kontynuować z nim występ w dywizji w play-offach 49ers.

„Wierzę w upał i absolutnie wierzę w krzyki” – powiedział koordynator zespołów specjalnych, John Fassel. przez ESPN. „I wiesz, czasami zastanawiasz się, jak dostać się do yipów, a czasem zastanawiasz się, jak wrócić do upału. Myślę, że chodzi o dotarcie do linii i strzelenie tego czegoś. Spudłowaliśmy kilka rzutów wolnych. [Monday] … Miał gorącą rękę. Spójrzmy prawdzie w oczy, tylko chybił [six] hity całego sezonu. Tak, to się zdarza, więc nie mogę się doczekać gorącej ręki.”

Dallas dodaje jednak ubezpieczenie Raport medialny NFL że planuje podpisać kontrakt z Tristanem Vizcaino do drużyny treningowej w oczekiwaniu na fizyczne. Vizcaino, lat 26, został za to złapany Kardynałowie z Arizony w tym sezonie, kiedy Matt Prater został odsunięty na bok. W 10. tygodniu przeciwko Los Angeles Rams strzelił oba gole z gry i wszystkie trzy dodatkowe punkty. Potem dołączył Patrioci nowej Angliigdzie wypełnił jako starter w tygodniach 13 i 16.

Vizcaino, niewybrany w 2018 roku wolny agent, strzelił 11 ze swoich 12 rzutów z gry w karierze (47 z dystansu), ale tylko 15 ze swoich 20 dodatkowych punktów.Nie oczekuj jednak, że Vizcaino zobaczy boisko, chyba że Maher będzie nadal walczył.

– Musimy go przygotować do wyjścia [for San Francisco]dodał główny trener Mike McCarthy. przez NBCDWF. „Potrzebujemy go. Był dla nas super sprzęgłem przez cały rok”.

Wydaje się również, że Maher ma wsparcie kolegów z drużyny.

Szczególnie wspierającym kolegą z drużyny był Dak Prescott.

„Jestem największym fanem Money Maher”, Prescott powiedział po wygranej. „Rozmawiałem z nim indywidualnie po meczu, po prostu powiedziałem mu:„ Odpuść, potrzebujemy tego ”. Po prostu grałem jak cholera tydzień temu, więc to się zdarza. Więc mówię, że będzie się działo. Wiedząc, co ten facet zrobił, z odpornością, którą wykazywał przez całą swoją karierę. Osobiście nie ma wątpliwości, że wróci, będzie doskonały i pomoże nam wygrać”.

Kicker Cowboys zdobywał czasami dodatkowe punkty w sezonie zasadniczym, ale nie było tak źle. W sezonie 2022 zdobył 50 z 53 dodatkowych punktów, co daje współczynnik konwersji 94,3%, co plasuje się na 22. miejscu wśród wszystkich kickerów, którzy próbowali zdobyć 15 lub więcej dodatkowych punktów.

Chociaż w poniedziałek nie mógł oddać strzału z bliskiej odległości, Maher pojawiał się kilka razy w ciągu roku i nie miał problemu z oddaniem strzału z dystansu dla Cowboys. Nie tylko miał 9 z 11 na 50 jardów lub więcej w 2022 roku, ale posiada rekord NFL pod względem większości rzutów z gry 60 jardów lub więcej na czterech. Krótkie rzeczy były kłopotliwe.

Odkąd dodatkowy punkt został przeniesiony do 33 jardów w 2015 roku, niektórzy kickerzy walczyli, ale prawie nigdy tak mocno jak Maher w poniedziałkowy wieczór. W rzeczywistości tylko jeden kicker stracił trzy dodatkowe punkty w jakimkolwiek meczu w ciągu ostatnich siedmiu lat, a był to Matt Gay, który zdobył 2 za 5 w wygranym 35-22 meczu dla Buccaneers. Sokoły w listopadzie 2019 r. (Gay jest teraz odtwarzany barany).

Poza Gayem i Maherem trzeba się cofnąć do 1993 roku, żeby znaleźć mecz, w którym kopacz nie trafił w trzy dodatkowe punkty (Roger Ruzek zrobił to grając dla Orły), ale nikt inny nie przegapił czterech.

Zaletą Cowboys jest to, że Maher był jedynym zawodnikiem, który naprawdę walczył podczas zwycięstwa Dallas 31-14. Cowboys zniszczyli Buccaneers w dużej mierze dzięki historycznie ważnemu meczowi Daka Prescotta, który ustanowił rekord franczyzy pięcioma przyłożeniami.

Aby uzyskać pełne podsumowanie wszystkiego, co wydarzyło się w grze, ole Koniecznie sprawdź nasze oferty na wynos, klikając tutaj.

Leave a Comment