Britney Spears dzieli się znaczeniem swojego postu Justina Timberlake’a

Britney Spears wyjaśnia, że ​​nie ma on żadnych trujących zamiarów.

Gwiazda muzyki pop wyjaśniła znaczenie swojego usuniętego od 17 stycznia posta na Instagramie, który pokazał obraz zwrotny o nim i byłej Justina Timberlake’a w pasujących strojach do koszykówki.

„Zdjęcie z moim byłym to czas, kiedy było mniej zamieszania co do tego, co oznacza bycie razem” – napisała w swojej historii na Instagramie 19 stycznia. “Jest jak jest!!!”

Dzień po opublikowaniu retrospekcji z Justinem podzieliła się również fragmentem siebie robienie sobie tatuaży na Mauichociaż ukrywała atrament przed fanami, „ponieważ jest obrzydliwy. Naprawdę, obrzydliwy !!!”

Pomimo doniesień sugestia zły tatuaż był związany z jej wiadomością o ślubie Justina i Britney Sama Asghariego w czerwcu 2022 r— wyprostuj sprawę, mówiąc, że te dwa posty nie są ze sobą powiązane.

Britney Spears i Sam Asghari: Romance Rewind

„Dla wyjaśnienia… mój tatuaż nie miał nic wspólnego z moim byłym!!!” dodał w swojej historii na Instagramie. „Zrobiłem to, bo chciałem!!!”

Shutterstock

Pojawienie się Justina na Instagramie Britney ma miejsce prawie dwa lata po piosenkarce „Mirrors”. przeprosił swoją byłą po premierze Wrabianie Britney Spears. Wydanie dokumentu w lutym 2021 roku spotkało się z krytyką fanów za komentarze Justina na temat Britney, z którą spotykał się w latach 1999-2002.

„Widziałem wiadomości, tagi, komentarze i obawy i chcę odpowiedzieć” – powiedział napisał na Instagramie w tym czasie. „Głęboko przepraszam za moment w moim życiu, w którym moje działania przyczyniły się do problemu, w którym zabrałem głos lub nie zabrałem głosu w obronie tego, co było słuszne. Rozumiem, że zawiodłem w tych chwilach i wielu innych i skorzystałem z systemu który wspiera mizoginię i rasizm”.

Aby uzyskać najnowsze wiadomości z ostatniej chwili, kliknij tutaj, aby pobrać E! Aplikacja wiadomości

Leave a Comment