Była Miss Kanady Siera Bearchell wzywa konkursy i trolle

Siera Bearchell zabrała się na Instagram, aby porozmawiać o konkursach i nienawiści w Internecie. (Zdjęcie autorstwa NOEL CELIS/AFP za pośrednictwem Getty Images)

Sierrę Bearchell opowiada o złości, jaką otrzymał w świetle reflektorów.

29 lat w weekend była Miss Universe Canada na Instagramie otworzyła się na temat konkursów, trolli i zawstydzania ciała swoim 174 000 obserwujących.

W poście właścicielka konkursu piękności podzieliła się zdjęciami z konkursu Miss Universe wraz z przykładami uwłaczających komentarzy, które otrzymała na temat swojego ciała.

„Gruba. Wieloryb. Miss Piggy. Otyła. Obrzydliwa. Nigdy nie zapomnę tysięcy komentarzy, które mi przysłano. Ludzie z całego świata próbują mi powiedzieć, że moje ciało nie jest godne występu na scenie Miss Universe. ,” powiedziała. napisał. „Później inni uczestnicy opublikowali, że jedzą pączki i powiedzieli, że by im się podobało, gdyby byli tak grubi jak Miss Kanady”.

Jednak modelka i przedsiębiorca nie pozwoliły, by nienawiść powstrzymała ją od zostania adwokatem ciałopozytywność oraz miłość do siebie.

„Wzniosłam się ponad nienawiść, aby dzielić się tym, że rozmiar nie jest miarą wartości. Rozmiar nie jest miarą przywództwa. A rozmiar z pewnością nie mierzy tego, kim jesteś jako osoba” – powiedziała matka dwójki dzieci. wyjaśniono. Jestem za to wdzięczny na zawsze [Miss Universe] organizacja, która wierzyła, że ​​piękno przekracza rozmiar”.

Bearchell podziękował sędziom zawodów za przyznanie mu tytułu „Top”. [nine] 86 krajów”, najwyższy i jedyny ranking Kanady w ciągu ostatnich 10 lat.

„Niech to będzie twoim znakiem rozpoznawczym, aby wierzyć w siebie, nawet jeśli inni nie mogą” – powiedział zawarta.

W swoim opowiadaniu na Instagramie absolwentka prawa ujawniła, że ​​„waha się” nad porzuceniem treści konkursowych, odnosząc się do transmisji na żywo na Instagramie, w której twórca z Calgary powiedział: „Miss Universe nigdy nie ukoronowała kobiety powyżej określonego rozmiaru”.

„To absolutna prawda i wszystko, co musisz zrobić, to wpisać w Google„ Miss Universe Crownings ”, a zobaczysz, że nie ma kobiet w rozmiarze większym niż 4/6. Tak to jest. Ludzie całkowicie przekręcili to, co mówię i jest traktując to jako krytykę byłego posiadacza tytułu” – powiedział wyjaśniono.

Bearchell dodał, że jest zmęczony ciągłą negatywnością, która go wyczerpuje, dzieląc się kolejnym nikczemnym komentarzem, nazywając go „obrzydliwym” i „nie inspirującym”.

Historia Siery Bearchell na Instagramie.  (Zdjęcie z Instagrama/sierabearchelli)

Historia Siery Bearchell na Instagramie. (Zdjęcie z Instagrama/sierabearchelli)

„Jestem tak zmęczony trollami i tak zwanymi zwolennikami, którzy próbują poniżać ludzi. Jestem bardzo wdzięczny za wsparcie, które tam jest. Czasami krytyka jest po prostu zbyt duża i przytłaczająca” – powiedział aktywista. długopisy. „…próbując puścić to, czego nie mogę kontrolować” – powiedział dodany w innej historii.

W komentarzach do jej postu fani gromadzili się w Bearchell, nazywając ją „inspiracją”.

„Utorowaliście drogę, dziękujemy za oddany głos” skomentował zwolennik.

„Jesteś inspiracją także dla słabszych! I będziesz naszą królową na zawsze!” wspólny ktoś inny.

„Zacząłem cię śledzić, ponieważ w końcu poczułem, że ktoś jest prawdziwy i od tamtej pory jest to zaszczyt” dodany inne.

„Jesteś potężna i piękna, a twoje ciało to tylko część całości! Ty, moja przyjaciółko, jesteś prawdziwym wzorem do naśladowania” napisał fanem.

Daj nam znać, co myślisz, komentując poniżej i tweetując @YahooStyleCA! Podążaj za nami Świergot oraz Instagram.

Leave a Comment