Były Emilio Vitolo Jr. i dziewczyna Katie Holmes spodziewają się wspólnego pierwszego dziecka

Były Emilio Vitolo Jr. i dziewczyna Katie Holmes spodziewają się wspólnego pierwszego dziecka: „Będziemy mieć dziewczynkę”

Emilio Vitolo Jr., były partner Katie Holmes, spodziewa się pierwszego dziecka ze swoją dziewczyną Sammy Piccininni.

33-letnia szefowa kuchni i aktorka, która rozstała się z Holmesem w maju 2021 roku, zorganizowała w niedzielę wielkie przyjęcie, aby ujawnić, że ona i Sammy Piccininni, wschodzący influencer TikTok, zostaną rodzicami.

Para, która oficjalnie ogłosiła swój związek w sierpniu, podzieliła się wiadomościami i najważniejszymi wydarzeniami z uroczystości na obu swoich kontach na Instagramie, pisząc: „Połowa mnie i połowa ciebie, będziemy mieć córeczkę”.

Wielka wiadomość: były Katie Holmes, Emilio Vitolo Jr., spodziewa się swojego pierwszego dziecka z dziewczyną Sammy Piccininni

Przyszła mama, lat 24, pokazała swój mały ciążowy brzuszek w obcisłej białej obcisłej sukience, podczas gdy jej chłopak wyglądał na szczęśliwego, ale wygodnego w kremowym swetrze i ciemnych spodniach.

Aktor Fabrizio Brienza przesłał najlepsze życzenia z emotikonami oklasków.

DJ Deleasa dał “Big Papa!!!” wykrzyknęła jej przyjaciółka, a inna szefowa kuchni, Sarah Arcuri, entuzjastycznie skomentowała: „Gratulacje”.

Ogłoszenie: Para ogłosiła dobre wieści na obu swoich kontach na Instagramie.  24-letnia przyszła mama napisała pod postem:

Ogłoszenie: Para ogłosiła dobre wieści na obu swoich kontach na Instagramie. 24-letnia przyszła mama podpisała post: „Pół ja, pół ty, będziemy mieli córeczkę”.

Para z dumą prezentowała zdjęcia z sonogramu na przyjęciu z okazji ogłoszenia.

Zamówili również pyszny tort udekorowany w kolorze niebieskim i różowym z brokatową metką „On lub Ona”.

Podczas krojenia cukierka okazało się, że dzięki różowemu wypełnieniu między warstwami, maluch będzie dziewczynką.

Różowy: Na przyjęcie para zamówiła pyszny niebiesko-różowy tort z brokatową metką „On lub Ona”.  Podczas krojenia cukierka okazało się, że dzięki różowemu wypełnieniu między warstwami, maluch będzie dziewczynką

Różowy: Na przyjęcie para zamówiła pyszny niebiesko-różowy tort z brokatową metką „On lub Ona”. Podczas krojenia cukierka okazało się, że dzięki różowemu wypełnieniu między warstwami, maluch będzie dziewczynką

Dekoracje: Para z dumą prezentowała zdjęcia z sonogramu na przyjęciu z okazji ogłoszenia.

Prezent: Otrzymali uroczy neutralny pod względem płci prezent w postaci śliniaków z napisem

Dekoracje i prezenty: Para z dumą prezentowała zdjęcia z sonogramu na przyjęciu z okazji ogłoszenia. Otrzymali uroczy, neutralny pod względem płci prezent w postaci śliniaków z napisem „Mały klopsik” i „Masz pizzę, moje serce”

Para otrzymała uroczy, neutralny pod względem płci prezent w postaci śliniaków z napisem „Mały klopsik” i „Masz pizzę, moje serce”.

Emilio, który pracuje w kuchni w swojej restauracji Emilio’s Ballato, nadal zajmuje się filmem, ostatnio przy thrillerze Tort urodzinowy.

On i Katie Holmes, lat 44, spotykali się przez około osiem miesięcy, zanim rozeszli się w maju 2021 roku.

Była miłość: aktor The Birthday Cake spotykał się z 44-letnią Katie Holmes przez około osiem miesięcy, zanim rozeszli się w maju 2021 r. (na zdjęciu w Nowym Jorku we wrześniu 2020 r.)

Była miłość: aktor The Birthday Cake spotykał się z 44-letnią Katie Holmes przez około osiem miesięcy, zanim rozeszli się w maju 2021 r. (na zdjęciu w Nowym Jorku we wrześniu 2020 r.)

Reklama

Leave a Comment