Były zapaśnik Jay Briscoe zginął w wypadku na autostradzie Delaware, gdy zabierał córki na trening cheerleaderek

The zapaśnik znany jako Jay Briscoe – znany jako połowa wulgarnego tag teamu Briscoe Brothers – zginął w wypadku czołowym na autostradzie w Delaware, gdy zabierał swoje córki na trening cheerleaderek, powiedzieli urzędnicy i jego rodzina.

Wykonawca, którego prawdziwe nazwisko to Jamin Pugh, jechał Chevroletem Silverado 2500 w kierunku wschodnim na Laurel Road o 17:09 czasu wschodniego we wtorek, kiedy kierujący się na zachód Chevrolet Silverado 1500 „przeciął środkowy pas” i wjechał „bezpośrednio na jezdnię” w kierunku wschodnim uliczka. ruch drogowy, poinformowała policja stanowa.

Silverado 1500 prowadziła 27-letnia Lillyanne Ternahan z Frankford. On i Pugh, 38-letni mieszkaniec Laurel, zostali uznani za zmarłych na miejscu zdarzenia w Laurel.

Zapaśnicy „The Briscoe Brothers”, Jay Briscoe i Mark Briscoe w 2019 roku.Plik Cindy Ord/Getty Images

Ternahan miał zapięty pas bezpieczeństwa, a Pugh nie.

Policja powiedziała, że ​​Pugh podróżowała z dwiema córkami w wieku 9 i 12 lat, obie miały zapięte pasy bezpieczeństwa. Dziewczynki zostały przewiezione do pobliskiego szpitala, gdzie obie zostały wymienione w stanie krytycznym.

Głos zabrała matka Pugha, Jana Pugh NBC Filadelfia że zabrał dziewczyny na trening cheerleaderek.

Powiedziała, że ​​wierzyła, że ​​jej syn żyje, kiedy ona i jej mąż przybyli na miejsce zdarzenia.

„Mój mąż krzyczał na nią” – powiedział stacji Pugh. „Nazywając go Chum. Powiedział:„ Mniam, jesteśmy tutaj ”. Więc gdyby był w tym czasie przytomny, usłyszałby to. I lubię myśleć, że tak było”.

W śmiertelnym wypadku we wtorek wieczorem brały udział jedyne pojazdy, które brały w nim udział, i nie było od razu jasne, czy któryś z kierowców został ranny, podała policja.

Pugh i brat Mark Pugh byli „Briscoe Brothers”, którzy pojawili się na torze zapaśniczym Ring of Honor na Florydzie.

„Z ciężkim sercem opłakujemy tragiczne odejście Jamina Pugha, znanego fanom wrestlingu na całym świecie jako Jay Briscoe” – powiedział Ring of Honor w środowym oświadczeniu. „Nasze myśli są z jego rodziną, przyjaciółmi i fanami”.

Osoby z wewnętrznego kręgu braci jako twardzi hodowcy kurczaków były jednymi z najpopularniejszych aktów w Ring of Honor na początku XXI wieku.

Poza kręgiem przyjaciele znali Jamina Pugha jako oddanego ojca.

Podczas pandemii Covid-19 w 2020 roku Ring of Honor opublikował film, na którym Pugh nosi wstążki we włosach i ćwiczy cheerleaderek z córką.

„Niesamowity wykonawca, który nawiązał głęboką więź z fanami wrestlingu na całym świecie” – napisał na Twitterze słynny wykonawca WWE. Potrójne hktórego prawdziwe nazwisko to Paul Michael Levesque.

„Moje kondolencje dla rodziny i przyjaciół Jaya Briscoe”.

Okręg szkolny Laurel został zamknięty w środę z powodu „tragedii nie do pomyślenia” – poinformowała dystrykt w oświadczeniu.

Leave a Comment