Chris Stapleton, Babyface śpiewa podczas meczu przed Super Bowl

LOS ANGELES – gwiazda muzyki country, Chris Stapleton, wystąpi na scenie Super Bowl w przyszłym miesiącu, aby zaśpiewać hymn narodowy, podczas gdy legenda R&B, Babyface, wykona utwór „America the Beautiful”.

Występy odbędą się 12 lutego na stadionie State Farm Stadium w Glendale w Arizonie przed meczem o mistrzostwo i występem w przerwie meczu z udziałem Rihanny. Programy są emitowane na antenie Fox.

Aktorka i piosenkarka Sheryl Lee Ralph, która w zeszłym roku zdobyła nagrodę Emmy, wykona „Lift Every Voice and Sing”. Występuje w przebojowym serialu komediowym Abbott Elementary z Quintą Brunson w roli głównej.

Zdobywca Oscara Troy Kotsur wykonuje hymn narodowy w amerykańskim języku migowym. Został drugim niesłyszącym aktorem, który zdobył Oscara za rolę w filmie „CODA”. Colin Denny podpisuje „America the Beautiful”, a „Lift Every Voice and Sing” podpisuje Justina Miles.

Marynarka Wojenna Stanów Zjednoczonych zorganizuje wiadukt nad stadionem State Farm, aby upamiętnić 50 lat latania kobiet w służbie.

Firma Roc Nation należąca do Jaya-Z już czwarty rok jest gospodarzem przerwy. Jesse Collins powraca jako producent wykonawczy.

Ośmiokrotny zdobywca nagrody Grammy, Stapleton jest uważany za jednego z najbardziej szanowanych i lubianych muzyków w kraju. W zeszłym roku zabrał do domu trzy nagrody Grammy, a w 2021 roku zdobył tytuł Męskiego Wokalisty Roku Stowarzyszenia Muzyki Country.

Babyface, zdobywca 12 nagród Grammy, miał na swoim koncie kilka hitów w całej swojej sławnej karierze, w tym „Whip Appeal”, „When Can I See You” i „Give U My Heart” z Toni Braxton. Jest współzałożycielem LaFace Records i współpracował z kilkoma wielkimi nazwiskami, w tym Whitney Houston, Arethą Franklin, Madonną, Mariah Carey, Mary J. Blige, Ella Mai i Patti LaBelle.

Ralph zdobył swoją pierwszą nagrodę Emmy w zeszłym roku w wieku 66 lat. Spędziła dziesięciolecia w branży, grając kilka kultowych ról, od „Dreamgirls” na Broadwayu w latach 80., przez macochę, aż po tytułową bohaterkę sitcomu z lat 90. „Moesha”.

Leave a Comment