CJ Stroud donosi o przyszłej decyzji NFL w stanie Ohio

Wyglądało to jak slam dunk, ale rozgrywający z Ohio State CJ Strouda czekał prawie do północy, aż projekt deklaracji NFL pozwoli piłkarskiemu światu poznać jego decyzję w sprawie projektu deklaracji.

W końcu prawie wszyscy myśleli, że tak się stanie. Po zmaganiu się z którąś ze ścieżek lub po prostu czekaniu, aż będzie gotowy z powodów, których nigdy nie poznamy, Stroud udał się na Twittera, aby podziękować Buckeye Nation i ogłosić swój plan wyniesienia swojej gry na najwyższy poziom.

Stroud opuszcza stan Ohio jako jeden z najbardziej utalentowanych i płodnych przechodniów w historii programu. Posiada 17 rekordów podań w Ohio State, ale jego spuścizna pozostaje mieszana i niepokonana Michigannie Wielka dziesiątka tytuł i nr Kolegium Piłki Nożnej wygrywa, nie mówiąc już o mistrzostwach kraju.

Mimo to nie można zaprzeczyć talentowi na boisku i osobie, którą Stroud był poza nim. Zawsze pokorny i zawsze uległy swoim kolegom z drużyny, nosił szkarłat i szarość, a numer 7 dobrze.

W swojej karierze Stroud zdobył 575 z 830 (69,3%) za 8123 jardów i 85 przyłożeń. Wygrał Big Ten Offensive Player of the Year i Quarterback of the Year zarówno w 2021, jak i 2022 roku. Jest drugi w historii programu pod względem przyjmowania jardów i mijania jardów.

Nie trzeba dodawać, że będzie nam go brakować i życzymy mu wszystkiego najlepszego w NFL.

Lista

Początkowy rozgrywający we wszystkich meczach otwarcia sezonu piłkarskiego stanu Ohio w ciągu ostatnich 20 lat

Alternatywne stroje piłkarskie stanu Ohio: pierwsza piątka wszechczasów

Alternatywne stroje piłkarskie stanu Ohio: pierwsza piątka wszechczasów

Powiązany

Kariera CJ Strouda w Ohio State na zdjęciach

Kontakt/Obserwuj nas @BuckeyesWire na Twitterze i polubić naszą stronę Facebook monitorować bieżące relacje z wiadomości, notatek i opinii stanu Ohio. Zegarek Phil Harrison na Twitterze.

Daj nam znać, co myślisz i skomentuj tę historię poniżej. Dołącz do rozmowy już dziś.

Historia pierwotnie pojawiła się w Buckeye Wire

Leave a Comment