Cleveland Browns zatrudnia Jima Schwartza jako nowego DC

BEREA, Ohio – The Cleveland Browns zatrudnili Jima Schwartza jako koordynatora obrony, poinformowały źródła Dianna Russin z ESPN.

Schwartz zastępuje Joe Woodsa, który został zwolniony w zeszłym tygodniu po tym, jak Browns zajęli 19. miejsce w skuteczności defensywnej, zakończyli z rekordem 7-10 i przegapili play-offy drugi sezon z rzędu.

Schwartz był głównym trenerem Detroit Lions od 2009 do 2013 roku, osiągając zaledwie 29-51, ale prowadząc Lions do play-offów w 2011 roku. W 2018 roku jako koordynator obrony Philadelphia Eagles sięgnął po Super Bowl.

56-letni Schwartz spędził ostatnie dwa lata jako defensywny asystent Tennessee Titans.

Schwartz był także koordynatorem obrony z Titans (2001-2008) i Buffalo Bills (2014). Był rekruterem Browns pod okiem ówczesnego głównego trenera Cleveland, Billa Belichicka, w latach 1993-95.

The Browns przeprowadzili także wywiady z asystentem obrony Pittsburgh Steelers i byłym głównym trenerem Miami Dolphins, Brianem Floresem, na temat ich pracy jako koordynatora obrony, a także z asystentem Seattle Seahawks, Seanem Desai i asystentem z Filadelfii, Dennardem Wilsonem.

Leave a Comment