Co jest na twoim biurku, Tomie Warren?

Toma Warrena jest starszym redaktorem tutaj w Krawędź który zajmuje się „głównie wszystkim, co ma związek z Microsoftem, grami na PC i konsole”. Niedawno przekształcił swój dom w miejsce do pracy i zaproponował, że omówi z nami swoją nową konfigurację. pod wrażeniem jego praktyczności i czystości (co nie jest takie jak moje, ale spójrzmy prawdzie w oczy), natychmiast przyjąłem jego ofertę.

Oto niektóre z tego, co Tom ma do powiedzenia na temat swojego nowego środowiska pracy w domu.

Najpierw opowiedz nam trochę o sobie.

Mam doświadczenie w IT, które rozwinąłem jako kierownik projektu w zakresie oprogramowania na zamówienie, komputerów z systemem Windows i nie tylko w różnych bankach inwestycyjnych. Moją pierwszą porządną pracą była praca w sklepie detalicznym GAME w Wielkiej Brytanii, gdzie sprzedawałem zestawy Xbox i PlayStation na Boże Narodzenie.

Rozumiem, że niedawno całkowicie przeprojektowałeś swoje miejsce pracy. Co to skłoniło?

Rzeczywiście zrobiłem – kompletny remont! Niedawno przeprowadziłem się do domu, więc był to idealny czas na właściwe zarządzanie kablami, zakup nowego biurka i uporządkowanie wszystkiego. Teraz jestem dumna ze swojego biurka i staram się, aby było tak czyste i uporządkowane, jak widać na zdjęciach.

To przytulna przestrzeń. Gdzie się znajduje w twoim domu?

Jest w wolnym pokoju w naszym domu, a z tyłu jest trochę miejsca, gdzie mogę przechowywać moje gadżety. Mam też małą ławkę, na której mogę sprawdzić najnowsze procesory i karty graficzne.

Opowiedz nam o swoim biurku i dlaczego go wybrałeś.

To jest Całe biurko z twardego drewna Jarvis. spojrzał aż tak bardzo biurka, ale ten trafił w idealne połączenie rozmiaru (pasuje do małego rogu pokoju), stałej elastyczności i jakości wykonania. Całkowicie zrobiłem kilka stojących biurek i myślałem o bambusie, ale biorąc pod uwagę, że ostatnio kupiłem biurko ponad 10 lat temu, pomyślałem, że wybiorę droższy blat z twardego drewna, który wygląda i jest dobry.

Opowiedz nam o swoim krześle i jeszcze raz, dlaczego go wybrałeś.

używam Hermana Millera Aerona. To drogie krzesło, ale mam je od lat i jest tego warte. Bardzo dobrze wspiera moje plecy, a jeśli cały dzień siedzisz przy biurku, dobre krzesło to podstawa. Aeron jest niezwykle popularny w biurach i korzystałem z niego podczas pracy w mieście, więc kiedy zacząłem pracować w domu na pełny etat, wiedziałem, że to będzie dobry wybór.

Tutaj jest duży. Opowiedz nam o technologii, z której korzystasz: komputerach, monitorach itp. Bądź tak konkretny, jak to możliwe – w tym, dlaczego go wybrałeś i czy jesteś z niego zadowolony (lub nie!).

Mój komputer to niestandardowy zestaw do gier. Obecnie używam Nvidii RTX 4090 w środku, ale dość często zmieniam procesory graficzne, ponieważ ciągle testuję nowe części do komputera. Krawędź. Wybrałem tę obudowę PC, ponieważ chciałem mieć połączenie czerni i bieli wewnątrz i na zewnątrz. Jestem Gwiezdne Wojny fanem, więc wygląd szturmowca był bardzo atrakcyjny.

Używam w sumie trzech monitorów. Najważniejszym z nich jest 32-calowy zakrzywiony monitor Samsung Odyssey G7. To 1440p i 240 Hz, więc jest teraz idealne do gier na PC. Naprawdę to lubię, ale jedną rzeczą, której nienawidzę, jest to, że wyjście z trybu gotowości zajmuje trochę czasu.

$600

Zakrzywiony monitor do gier z częstotliwością odświeżania 240 Hz

Dwa monitory portretowe to Asus ROG Swift PG279Q, ten sam, który nazwaliśmy naszym wyborem redaktorów na rok 2018. Są to 27-calowe panele 1440p 165 Hz. Prawdopodobnie są trochę przesadą dla dodatkowych monitorów, ale pierwotnie miałem jeden i zaktualizowałem go do Samsunga, a potem zdecydowałem się kupić inny używany monitor, aby pasował do przeciwnej strony. Używam prawego do Twittera (tak, jestem uzależniony), a lewego do połączenia Slacka i Discorda.

Podoba mi się konfiguracja monitora. Jak dokładnie ustaliłeś, czego potrzebujesz?

Moja oryginalna konfiguracja wiele lat temu składała się tylko z jednego dużego monitora, ale odkryłem, że dodanie drugiego w trybie portretowym jest świetne do czytania długich artykułów lub śledzenia różnych kanałów na Twitterze. Po tym pomyśle i kilku aktualizacjach zdecydowałem się na to połączenie. Nie jestem wielkim fanem ultraszerokich monitorów i myślę, że moim następnym ulepszeniem monitora byłby OLED 240 Hz, a może nawet rozdzielczość 4K. Najpierw jednak będę musiał poczekać, aż procesory graficzne będą w stanie niezawodnie dostarczać 4K przy 240 klatkach na sekundę.

Kolorowa klawiatura do gier z regulatorem głośności i konsolą z przyciskami Stream Deck z tyłu.

Etykieta mówi

Centrum Google Nest pokazujące czas z dwoma małymi roślinami po obu stronach.

Wiele osób pytało mnie, jaki jest ekran pod moimi monitorami lub mały przycisk na moim biurku. Ekran to Google Nest Hub. Używam go głównie do monitorowania kamer i włączania ogrzewania i światła. Mały Inteligentny przycisk Philips Hue moje biurko kontroluje ustawienie oświetlenia w moim pokoju, więc mogę zmienić pasek oświetlenia biurka, główne światło i kilka pasków światła ustawionych za mną.

Używam też A Shure SM7B XLR z mikrofonem Elgato Wave XLR interfejs i Stream Deck. Rzadko streamuję na Twitchu, ale ta konfiguracja jest idealna do rozmów służbowych, czatowania ze znajomymi na Discordzie i kontrolowania inteligentnych urządzeń w domu.

$239

Stream Deck XL to 32-klawiszowa wersja Elgato Stream Deck. Nie posiada wymiennego panelu przedniego jak Mk. 2 standardowego Stream Deck, ale z ponad dwukrotnie większą liczbą przycisków do naciśnięcia.

Być może zauważyłeś, że mam dwie kamery na górze monitora. Jednym z nich jest Windows Hello, który automatycznie rozpoznaje moją twarz i loguje mnie, a drugi to Sony Alpha a7S II, którego używam do rozmów wideo, filmów na YouTube i wszystkiego innego. Kluczowe światło dobrze oświetla moją twarz nawet podczas rozmów.

Świetne kolory na klawiaturze!

Dziękuję Ci! używam Ducky One 2 TKL z niestandardowymi nasadkami klawiszy. Używam gumy do WASD, ponieważ odkryłem, że pomaga ona uchwycić najważniejsze klawisze ruchu. Muszę je regularnie wymieniać, ponieważ klawisz W zawsze się zużywa. Od czasu do czasu istnieje jednak opcja zmiany kolorów WASD.

$135

Klawiatura do gier z dwukolorowymi ramkami i przełącznikami klawiszy Cherry MX

Widzę, że stawiasz komputer na stole, a nie na podłodze. Jakiś konkretny powód?

Głównie do tworzenia kurzu. Już wcześniej kładłem komputer na podłodze i stwierdziłem, że muszę go czyścić znacznie częściej niż na biurku. Teraz, gdy używam stojącego biurka, pomaga również poprowadzenie przewodów do podstawy pod biurkiem zamiast wiązek długich kabli sięgających podłogi.

To świetnie wyglądające płyty akustyczne.

Dodałem je głównie po to, aby mieć coś ładnego za moim zestawem. Nie jestem pewien, czy naprawdę tak bardzo poprawiają akustykę, ale mój mikrofon brzmi dobrze w tym małym kącie, więc może coś z tym zrobią!

Skończyłeś swoją metamorfozę lub masz więcej przed sobą?

prawie skończyłem. Mam trochę miejsca do przechowywania i stół warsztatowy za mną, który wciąż ustawiam i nad którym pracuję. Naprawdę chcę zrobić mały legowisko dla mojego psa i ładne miejsce do spania pod moim biurkiem, ponieważ lubi przychodzić i zmuszać mnie do rzucania jego piłką przez cały dzień.

pulpit z monitorem i komputerem;  półki po obu stronach mieszczą różnorodne wyposażenie;  lewa półka ma zielone światło, a prawa półka ma niebieskie światło.

Czy jest jeszcze coś w Twoim miejscu pracy, czego nie omówiliśmy?

Nadal buduję zestaw, którego używam do testowania produktów oraz fotografowania/filmowania. Obecnie prace w toku, ale idę z bardziej warsztatową atmosferą.

Fotografia autorstwa Toma Warrena.

Leave a Comment