„Cobra Kai” sezon 6: zaktualizowane o najnowsze odcinki, data premiery Netflix

Netflix dzwoni Nabrzeże Kobry: Karatedramedy zostało przedłużone na 6 sezon – co to będzie ostatni — ogłosił w piątek streamer.

Pomimo tego, co twórcy serii Josh Heald, Jon Hurwitz i Hayden Schlossberg nazywają „słodko-gorzkimi” wiadomościami, drażnili się z możliwą kontynuacją serii.

„Ponowne poznawanie świata Dziecko karate uniwersum było dla nas skromnym zaszczytem” – napisali twórcy w liście do fanów. „Pozwoliło nam to grać sensei, rozwijać oryginalne historie i rodzić nowe pokolenie słabszych. Nigdy nie braliśmy tej okazji za pewnik.

„Nasz cel dnia 1 Nabrzeże Kobry zawsze było zakończyć to na naszych warunkach, opuszczając Dolinę w czasie i miejscu, które zawsze sobie wyobrażaliśmy. Chociaż może to być słodko-gorzki dzień dla fanów, Miyagiverse nigdy nie był silniejszy… Mamy nadzieję, że porozmawiamy więcej Dziecko karate opowieści z Wami, bo jak wszyscy wiemy: Cobra Kai nigdy nie umiera.

W rozmowie z TVLine w 2021 roku Schlossberg zasugerował, że a potencjalny spin-off faktycznie może być na kartach.

„Każda permutacja spin-offu lub głębokiego nurkowania jest w naszych umysłach” – powiedział wówczas. „Wszystko musi być właściwe i musi być na tym samym poziomie jakości Nabrzeże Kobry jest. Nasze umysły zawsze myślą Dziecko karatewięc taka możliwość zdecydowanie istnieje.

Nabrzeże Kobry zadebiutował 10-odcinkowym sezonem 5 9 września. W tym sezonie plany Terry’ego Silvera (Thomas Ian Griffith) dotyczące rozszerzenia imperium Cobra Kai doszły do ​​skutku, gdy w całej dolinie zaczęto nauczać stylu karate mistrza „No Mercy”. Kiedy Johnny Lawrence (William Zabka) porzuca karate (tymczasowo), aby skupić się na naprawie wyrządzonych szkód, Daniel LaRusso (Ralph Macchio) prosi o pomoc starego przyjaciela – byłego przeciwnika Chozen Toguchi (Yuji Okumoto). (Przeczytaj naszą ostateczną sekcję zwłok tutaj.)

W serialu występują także Xolo Maridueña, Mary Mouser, Jacob Bertrand, Gianni DeCenzo, Tanner Buchanan, Peyton List, Courtney Henggeler, Vanessa Rubio, Dallas Dupree Young i Martin Kove.

w TV Line Karta wyników aktualizacji przesyłania strumieniowego został zaktualizowany, aby odzwierciedlić wiadomości. Czy dołączysz do dojo w ich ostatecznej walce? Daj nam znać w komentarzach.

Leave a Comment