Córka Cindy Crawford, Kaia Gerber, bierze udział w debacie na temat „nepo baby”: „Nie odmawiam jej przywileju”

Córka Cindy Crawford Kaja Gerber podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat szalejącej w Hollywood debaty na temat „nepo baby”, pojawiając się na okładce lutowego wydania magazynu Elle.

21-letnia modelka i aktorka, którą 56-letnią supermodelkę dzieli z 60-letnim mężem Rande Gerberem, podczas sesji zdjęciowej opowiedziała o tagu „nepo baby”, niedawno ukutym określeniu „dzieci nepotyzmu”. wywiad towarzyszący zdjęciom.

„Nie odmawiam sobie przywileju” – powiedział Gerber w rozmowie z publikacją.

„Nawet jeśli chodzi tylko o to, że mam naprawdę świetne źródło informacji i kogoś, kto udziela mi świetnych rad, po prostu czuję się szczęściarzem.

KATE HUDSON, LILY-ROSE DEPP I WIĘCEJ GWIAZD POWRACAJĄ Z „NEPO BABY”

Córka Cindy Crawford, Kaia Gerber, podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat tagu „nepo baby”.
(Miikka Skaffari/Getty Images)

Moja matka zawsze żartował: „Gdybym mógł zadzwonić i zarezerwować kampanię Chanel, byłoby to dla mnie, a nie dla ciebie” – zażartował Gerber.

„Ale dzięki mojej mamie poznałam też niesamowitych ludzi, z którymi mogę teraz pracować”.

Gerber zaczęła modelować w wieku 10 lat, kiedy rozpoczęła kampanię Young Versace dla linii dziecięcej i młodzieżowej Versace. Kiedy Gerber miała 16 lat, zadebiutowała na New York Fashion Week, spacerując z kolekcją Calvina Kleina na wiosnę 2018 we wrześniu 2017 roku.

Pojawiła się na wybiegu największych domów mody, takich jak Chanel, Marc Jacobs i Prada, podczas tygodni mody wiosna 2018 w Nowym Jorku, Londynie, Paryżu i Mediolanie.

Gerber powiedział, że tak

Gerber powiedziała, że ​​„nie odmówiłaby przywileju”, jaki ma jako córka supermodelki.
(Pietro D’Aprano/Getty Images)

Crawford i Gerber razem spacerowali po Versace Spring 2018 pokaz mody w Mediolanie. W ostatnich latach Gerber prowadziła kampanie dla najlepszych projektantów i pojawiła się na okładkach wielu magazynów, w tym upragnionej „Wielkiej Czwórki” Vogue’a, którą ukończyła w wieku 18 lat.

Gerber zadebiutowała jako aktorka w filmie telewizyjnym Sister Cities z 2016 roku i zagrała w serialach FX American Horror Stories i American Horror Story: Double Feature. The Pochodzący z Kalifornii powiedziała Elle, że aktorstwo jest teraz jej „głównym celem”. Wyjaśniła, że ​​widzi też różnicę w skutkach nepotyzmu między branżą aktorską i modelingową.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAPISAĆ SIĘ DO NEWSLETTERA DOTYCZĄCEGO ROZRYWKI

„Z aktorstwem jest zupełnie inaczej” – powiedziała. „Żaden artysta nie poświęca swojej wizji dla czyjegoś dziecka. Sztuki nie robi się tak łatwo, a mnie sztuka interesuje.

„Ponadto nikt nie chce pracować z kimś, kto jest irytujący, trudny we współpracy i kto nie jest miły. Tak, nepotyzm jest powszechny, ale myślę, że gdyby rzeczywiście był taki, jak ludzie go przedstawiają, widzielibyśmy nawet więcej.

The

Aktorka z „American Horror Stories” podzieliła się również radami zawodowymi, których udzielił jej Crawford.
(Stefanie Keenan/Getty Images dla Edwarda Enninfula)

Zwycięzca Modelki Roku 2018 podzielił się również radami zawodowymi, których udzieliła jej słynna matka.

– Bądź na czas – powiedział Gerber. „Poświęć trochę czasu, aby nauczyć się imion ludzi i bądź miły dla wszystkich. Jeśli nie jesteś wdzięczny i szczęśliwy, że tam jesteś, jest ktoś, kto będzie.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

„Nawet gdy byłem naprawdę zmęczony, chciałem wrócić do domu lub czułem się samotny, przypominałem sobie, jakie mam szczęście. Inną rzeczą, którą mi powiedziała, było:„ Szkoda, że ​​nie napisałem więcej ”, ponieważ myślisz, że ty” zapamiętam te niesamowite chwile na zawsze, a pewnego dnia trudno nawet wiedzieć, co to było za ujęcie, gdzie to się wydarzyło i kiedy. Więc to zapisałem; prowadziłem dziennik ”.

W swoim wywiadzie dla Elle Gerber zastanawiała się również nad dorastaniem z mama supermodelki i zbiorowy „wstrząs wtórny”, kiedy Crawford wszedł do pokoju.

— Tak, części morza — powiedział. „Zwłaszcza, gdy zaczynałem jako model, wszyscy mówili:„ O mój Boże, twoja mama jest taka kultowa ”, a ja na to:„ Ona jest moją mamą ”.

Leave a Comment