Czy Sean Payton i Tom Brady mogą połączyć siły w Karolinie?

Getty Images

Rok temu nikt nie wiedział, że Saints trenują Seana Paytona i rozgrywającego Buccaneers Toma Brady’ego próbował połączyć siły z delfinami. W końcu wieść się rozeszła i bzdury trafiły do ​​​​fanów, więc tak, Dolphins nie mają wyboru w pierwszej rundzie w 2023 roku.

Teraz, gdy Brady ma zostać wolnym agentem w marcu, a Payton jest obecnie zainteresowany kilkoma zespołami, czy Brady i Payton mogą skończyć w tej samej drużynie w przyszłym sezonie?

Paytonem interesują się cztery drużyny – Broncos, Cardinals, Texans i Panthers. Pierwsi dwaj mają rozgrywających na ogromnych kontraktach. Teksańczycy potrzebują znacznie więcej niż Brady, aby być konkurencyjnymi.

Wejdź do Panter. Karolina, ostatnia, która oficjalnie dołączyła do pościgu za Paytonem, ma bardzo dobrą obronę, bardzo dobrych odbierających, solidną grę biegową i wystarczająco dobrą linię ofensywną, aby wszystko się udało.

Mają też właściciela, który desperacko szukał świetnego trenera i rozgrywającego franczyzy. Chociaż Brady byłby opcją krótkoterminową, wypełniłby stadion i wzbudził wiele emocji.

Poza tym NFC South po prostu nie jest teraz dobre. Pantery natychmiast stałyby się faworytami do wygrania dywizji. Mogliby pobić swój rekord na tyle, by awansować na pierwsze miejsce, zwłaszcza jeśli zmiana harmonogramu postawi drużyny AFC South i NFC North przeciwko sobie w 2023 roku.

Duet Payton-Brady (Payton żartował w zeszłym miesiącu Brady w podcaście o możliwości) również wysłałby ogromny środkowy palec do 345 Park Avenue. W 2012 roku liga zawiesiła Paytona na sezon z powodu sfabrykowanych zarzutów dotyczących nagród. Sześć lat temu liga zawiesiła Brady’ego na cztery mecze z powodu sfabrykowanych zarzutów dotyczących ciśnienia atmosferycznego. A ich wspólna próba zapłacenia Miami za wybór w pierwszej rundzie w 2022 roku z pewnością wywołałaby konsternację i oburzenie w centrali ligi, gdyby w końcu doszła do skutku.

Ma to dużo sensu i jest dobrze widoczne. Czy tak się stanie, przekonamy się w najbliższych tygodniach.

Leave a Comment