Dakota Johnson żartuje z Racy’ego Armie Hammera podczas premiery Sundance

Dakotę Johnson rozpoczął się w 2023 roku Festiwal Filmowy w Sundance wzdychając i chichocząc.

Johnson pojawił się na uroczystej kolacji „A Taste of Sundance” w czwartek wieczorem, aby wręczyć swojemu przyjacielowi i współpracownikowi Luca Guadagnino nagrodę International Icon Award. Na scenie oklaskiwała reżysera za nagrodzony Oscarem w 2017 roku niezależny film „Call Me By Your Name”, którego premiera odbyła się w Sundance, i żartowała, że ​​zaproponowano jej rolę w historii o dojrzewaniu. (W jednej z najbardziej skandalicznych scen filmu, postać grana przez Timothée Chalamet, Elio, dokonuje aktu seksualnego z kawałkiem owocu, co bohater grany przez Hammera w końcu odkrywa.) Jednak musiał odrzucić kluczową rolę z powodu, jak mówi, konfliktów w harmonogramie.

— Ale dzięki Bogu — powiedział. „Byłabym inną kobietą Młot armii spróbowałby zjeść”.

Kilka lat po wydaniu Call Me By Your Name Hammer spotkał się z oskarżeniami o obsesje kanibalistyczne, a także napaść seksualną i nadużycia ze strony partnerów pozamałżeńskich. Zaprzeczył wszystkim zarzutom, a adwokat Hammera utrzymywał, że wszystkie interakcje „były całkowicie zgodne, wcześniej wynegocjowane i uzgodnione oraz wzajemnie się wykluczające”.

„Minęło pięć lat od premiery tego filmu, a Luca nie przestaje zabierać nas w ekscytujące miejsca” — powiedział Johnson, wskazując na najnowszy film Guadagnino „Bones and All”, romantyczny dramat o dwójce młodych kochanków z udziałem Chalameta. którzy również kochają ludzkie mięso.

„Kto by pomyślał, że kanibalizm jest tak popularny?” zażartował, wywołując śmiech tłumu w Park City Basin Recreation Fieldhouse.

Johnson, który zagrał Guadagnino w dramacie psychologicznym A Bigger Splash z 2015 roku i remake’u Suspirii z 2018 roku, pochwalił filmowca jako miłośnika kina (i Prady), wręczając jej nagrodę International Icon Award festiwalu.

„W moim umyśle i prawdopodobnie w twoim umyśle Luca Guadagnino jest uosobieniem międzynarodowej ikony” – powiedział. „Ona cały czas nosi Pradę”.

Leave a Comment