Damar Hamlin: Bezpieczeństwo Buffalo Bills wciąż czeka „długa rekonwalescencja”, mówi rzecznikCNN

Za ponad dwa tygodnie Buffalo Bills bezpieczeństwa Damar Hamlin Według przedstawiciela Hamilina, podczas meczu obrońca doznał zatrzymania akcji serca.

Jordon Rooney, wieloletni przyjaciel i partner biznesowy Hamlina, powiedział CNN: „Pomimo wyjścia ze szpitala, Damar wciąż ma przed sobą długą rekonwalescencję.

„Damar nadal potrzebuje tlenu, a jego serce jest regularnie monitorowane. Odwiedził drużynę kilka razy, ale nadal bardzo łatwo się męczy. Jest optymistyczny, pozytywnie nastawiony i gotowy, by przez to przejść.

Oświadczenie pojawiło się zaledwie jeden dzień po tym, jak główny trener Bills, Sean McDermott, powiedział dziennikarzom, że Hamlin był z drużyną prawie codziennie. CNN wcześniej informowało.

„Ogólnie jest to ograniczone, ale on wchodzi i – tak naprawdę zaczęło się dzisiaj lub wczoraj – po prostu próbuje wrócić do trochę rutyny, ponownie się do tego przyzwyczaić, krok po kroku” – McDermott powiedział o Hamlinie w środę.

„Jego wygląd, podobnie jak chodzenie tutaj, jest pozytywną rzeczą i można zobaczyć trzy [Hamlin wears the No. 3 on his jersey] po prostu uśmiechaj się i machaj, po prostu podnieś swoje serca i kontynuuj. To bańka pozytywnej energii, która po prostu unosi się wokół obiektu” – powiedział ofensywny liniowy Dion Dawkins.

The Bills zagrają z Cincinnati Bengals – drużyną, z którą grał Buffalo, gdy Hamlin upadł na boisko – w rundzie dywizji AFC w niedzielę o 15:00 czasu wschodniego.

Leave a Comment