Data premiery Assassin’s Creed Mirage wycieka do sieci

Następny Assassin’s Creed gra z dubbingiem Assassin’s Creed Mirage – ukaże się jeszcze w tym roku. Kiedy w tym roku, jeszcze nie wiemy. Ubisoft nie ogłosił jeszcze daty premiery gry na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S lub Amazon Luna, ale wcześniejsze plotki i raporty sugerowały, że zostanie wydana tego lata. Szybko do przodu do tego tygodnia, a teraz polski sprzedawca dodał letnią datę premiery gry.

Według polskiego sprzedawcy Allegro, gra Ubisoft zostanie wydana 30 czerwca 2023 roku. 30 czerwca to piątek, najczęstszy dzień premier gier, zwłaszcza gier AAA. Tak więc data jest pod tym względem weryfikowalna, ale 30 czerwca jest również ostatnim dniem czerwca, co oznacza, że ​​może to być tylko symbol zastępczy. Miałoby to sens, ponieważ nie jest jasne, dlaczego regionalny sprzedawca miałby wiedzieć o dacie premiery gry, chyba że pojawi się ona wkrótce i nie będzie dostępna w przedsprzedaży.

#Plotka: Prawdopodobna data premiery AC Mirage pojawia się w polskim sklepie! od
credo zabójców

Na razie weź tę randkę z przymrużeniem oka. To przeciek, a nie oficjalna informacja. I oczywiście, nawet jeśli ta data jest dokładna, nie oznacza to, że tak pozostanie, ponieważ wszystko może się zmienić, zwłaszcza daty premier gier wideo.

Assassin’s Creed Mirage zostanie oficjalnie wydany w 2023 roku. Jeśli ten nowy przeciek jest prawdziwy, zostanie opublikowany dokładnie 30 czerwca. Po wydaniu będzie dostępna na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X i Amazon Luna.

„W IX wieku Bagdad przeżywa swój szczyt, przodując światu w nauce, sztuce, innowacjach i handlu. Pośrodku tętniącego życiem miejskiego krajobrazu młoda sierota skonfliktowana z tragiczną przeszłością musi poruszać się po ulicach, aby przeżyć” – czytamy jedna z oficjalnych informacji o grze. “W Assassin’s Creed Mirage, jesteś Basimem, przebiegłym ulicznym złodziejem z koszmarnymi wizjami, szukającym odpowiedzi i sprawiedliwości. Po śmiertelnej zemście Basim ucieka z Bagdadu i dołącza do starożytnej organizacji – The Hidden Ones. Kiedy dowiaduje się o ich tajemniczych rytuałach i potężnych wierzeniach, doskonali swoje wyjątkowe zdolności, odkrywa swoją prawdziwą naturę i zaczyna rozumieć nowe wyznanie, które zmienia jego przeznaczenie w sposób, jakiego nigdy nie mógł sobie wyobrazić.

Leave a Comment