Data wydarzenia Xbox Developer Direct, godzina rozpoczęcia i miejsce wyświetlania

Już prawie czas na pierwsze użycie konsoli Xbox „Bezpośredni programista” Transmisja na żywo! Tak, Microsoft prezentuje niektóre z największych nadchodzących gier Xbox i Bethesdy w zupełnie nowym formacie wydarzeń na rok 2023.

Oto wszystko, co musisz wiedzieć o wydarzeniu Xbox Developer Direct ze stycznia 2023 r.

Czego możemy się spodziewać po Xbox Developer Direct?

Cóż, to trudne! Ponieważ jest to zupełnie nowy format programu na Xbox, nie jesteśmy do końca pewni, czego się spodziewać i jak program będzie się rozgrywał z chwili na chwilę.

Jednak Xbox dość jasno określił, jakie gry zostaną tutaj pokazane. Spodziewajcie się zobaczyć zupełnie nowy materiał Forza Motorsport, Redfall, Legendy Minecrafta oraz The Elder Scrolls Onlinew tym informacje o potencjalnej dacie premiery niektórych z tych tytułów.

Mamy nadzieję, że ty też Xbox Game Pass upuścić, jak nadchodzący miesiąc wygląda teraz na dość suchy. Xbox nie powiedział, czy usługa subskrypcji będzie miała tutaj dużą obecność, ale w najbliższej przyszłości powinni wydać więcej tytułów Xbox Game Pass!

W jakim dniu odbywa się wydarzenie na żywo dla programistów Xbox?

W tym czasie odbędzie się wydarzenie Xbox Developer Direct w środę, 25 stycznia. Pierwszy pokaz zespołu na żywo obejmie cztery wyżej wymienione gry razem Starfield będzie miał w przyszłości swoją własną ekspozycję.

Leave a Comment