Dead Space PS5 Remake Grafika i opcje wydajności Szczegółowe

Ambitna gra od EA Martwa strefa przeróbka jest tuż za rogiem, gdzie nawiedzony Isaac Clarke ponownie wyrusza na eksplorację nawiedzonych korytarzy USG Ishimura. Jak można się było spodziewać, Dead Space PS5 zawiera zwykły zestaw opcji graficznych i wydajnościowych, aby umożliwić graczom lepsze dostosowanie rozgrywki do własnych upodobań.

Musisz wybierać między ustawieniami jakości i wydajności, które robią prawie to, co możesz sobie wyobrazić. Jakość zapewnia grafikę 4K (UHD) z włączonym ray tracingiem przy 30 fps, podczas gdy Performance renderuje 2K (QHD) bez ray tracingu, ale zamiast tego działa z jedwabiście płynną prędkością 60 fps.

Dla graczy, którzy chcą najlepszych wrażeń w grach, naprawdę trudno jest pokonać tryb wydajności 60 klatek na sekundę, który tak bardzo poprawia rozgrywkę. Jasne, tracisz wierność wizualną, ale wydaje się, że jest to mniejsze zło. Oczywiście podążaj za głosem serca i wybierz ten, który najbardziej odpowiada Twojemu gustowi.

Czy kupisz remake Dead Space, kiedy pojawi się w przyszłym tygodniu? Które urządzenie wolisz i które wybierasz? Wyłącz dźwięk w sekcji komentarzy poniżej.

Leave a Comment