Dragon Age: Dreadwolf traci kolejnego doświadczonego producenta BioWare

Straszny Wilk zostawił BioWare.”/>

Zbliżenie / Za mną kolejny kierowca Wilkor projekt opuścił BioWare.

Maca Waltersa z BioWare W ten weekend wykorzystałem post na LinkedIn ogłosić koniec 19-letniej kariery w firmie. Ten ruch jest kolejnym z długiej linii zmian w zespole zarządzającym, który jest już dawno spóźniony w przypadku rozległej Dragon Age: Upiorny Wilkgdzie pracował jako kierownik produkcji.

Historia Waltersa w BioWare koncentrowała się przede wszystkim na tym Efekt masowy serial, w którym pracował jako scenarzysta i projektant, zanim awansował na kierownika projektu w 2017 roku Mass Effect: Andromeda i 2021 r Legendarne wydanie zremasterować. Podszedł Era Smoka zespół po Legendarne wydanie służyć jako Wilkordyrektor produkcji, rola, którą mówi, jest podobna do „zarówno producenta, jak i reżysera” w telewizji / filmie.

„Masz więc wizję produktu, który pomagasz utrzymać – jest to coś, co ty i zespół chcecie zrobić – ale po stronie producenta jesteś również odpowiedzialny za ustalenie, w jaki sposób zamierzasz wspierać zespół w budowaniu tej wizji” – powiedział Walters. majowy wywiad opublikowane na stronie korporacyjnej BioWare. „A potem pracujesz z zespołem, aby ożywić tę wizję”.

Walters pisze, że jego decyzja o odejściu zapadła „pod koniec ubiegłego roku” i nazwała go swoim czasem Era Smoka oraz Efekt masowy studio „odmieniające życie doświadczenie… Pracowałem z wieloma niesamowitymi ludźmi i byłem zaszczycony, że mogłem być częścią najbardziej niesamowitych zespołów i projektów. Trudno to pojąć i wiem, że będę o tym myśleć przez długi czas Nadchodzących latach.”

Nie pierwszy, może nie ostatni

Odejście Waltersa następuje nieco ponad dwa lata później Era Smoka Producent wykonawczy Mark Darrah i dyrektor generalny BioWare Casey Hudson (z czego ostatni wcześniej opuścił studio w 2014 roku przed powrotem). Christian Dailey, który przejął władzę Era Smoka rolę producenta wykonawczego od Darrah opuścił firmę nieco mniej niż rok temu. A pod koniec 2021 r Era Smoka Starszy dyrektor kreatywny Matt Goldman opuścił BioWare po czterech latach pracy nad niepublikowanym projektem.

To wszystko przyszło po BioWare założyciele Ray Muzyka i Greg Zeschuk opuścili firmę w 2012 roku, na wiele lat przed rozpoczęciem prac nad „Dragon Age 4” w 2015 roku. Od tego czasu rozwój gry miał sporo zgłoszonych problemów, w tym krótkie wewnętrzne obejście i kompleksowy remont od planowana gra wieloosobowa „usługa na żywo”..

Następujące zwiastun filmowy W 2020 roku BioWare w końcu ujawnione Wilkor imię i niektóre szczegóły historii w czerwcu ubiegłego roku. Od tego czasu jesteśmy najbliżej aktualizacji gier zwiastun fabularny pełen grafik koncepcyjnych z ostatniego miesiąca. Nadal nie ma śladu planowanej daty premiery gry.

Leave a Comment