Drew Barrymore odtwarza wirusowy taniec z horroru M3GAN w zabawnym klipie

Drew Barrymore właśnie odtworzył jeden z najbardziej wirusowych horrorów 2022 roku — i jest tak dziwny, jak można się spodziewać.

W klipie z filmu”Program Drew Barrymore,” przebrana za morderczą humanoidalną lalkę przed okresem dojrzewania z horroru „M3GAN”, zanim Allison Williams pojawiła się w środowym odcinku jej dziennego talk show.

W przerażającym filmie Williams wciela się w Gemmę, inżyniera robotyki, która stworzyła brutalny prototyp sztucznej inteligencji Model 3 Generative, czyli M3GAN.

Przywdziewając „zabójczą” garderobę bohaterki – sukienkę na ramiączkach i szalik w kształcie kotka – Barrymore robi wszystko, co w jej mocy, by wcielić się w martwego zabójcę, dodając nawet blond perukę i nosząc niebieskie soczewki kontaktowe lalki.

Odtworzenie przerażającej lalki wirusowy taniec Za kulisami 47-latek wykonuje za kulisami przewroty, przewroty i shimmies à la M3GAN – bez twerkingu na zawiasach i kółek od wozu. Obejrzyj poniższy klip.

Od czasu premiery filmu taniec przypominający TikTok M3GAN eksplodował w mediach społecznościowych, a #M3GANDANCE zgromadził ponad 312 milionów wyświetleń.

Horror science fiction podąża za robotem ze sztuczną inteligencją wyszkolonym do pełnienia roli opiekuna dziecka, ale który działa nieprawidłowo, stając się maszyną zagrażającą życiu dla wszystkich oprócz dziecka, które ma chronić.

W rolach The Cooler występują Williams, Violet McGraw, Ronny Chieng, Brian Jordan Alvarez, Jen Van Epps, Lori Dungey, Stephane Garneau-Monten i Jenna Davis.

Zeszły tydzień, Reporter z Hollywood powiedział, że trwają prace nad kontynuacją „M3GAN” „M3GAN 2.0”. Według THR film ma trafić do kin 17 stycznia 2025 roku.

„M3GAN” już w kinach.

Leave a Comment