Drew Barrymore wyśmiewający się z reputacji złego chłopca Leonarda DiCaprio przyprawi cię o gorączkę

Nawet Drew Barrymore myśli Leonarda DiCaprio jest dość kobieciarz.

The aniołki Charliego ałun żartował z tego Nie patrz w górę podczas reputacji gwiazdy Odcinek 23 stycznia o Program Drew Barrymore. Jako gość Sam Smith ujawnili, że ich pierwszą gwiazdorską sympatią był nikt inny jak Leo u szczytu kariery Tytaniczny sława, Drew zauważył 48-latka: „Uwielbiam to, że wciąż gra w klubach”.

Gospodarz talk-show zwrócił następnie uwagę, jak często można zobaczyć Leo imprezować na jachtach (włącznie z wcześniej w tym miesiącu), zanim pozornie zażartował z aktora ułożona historia randek. Słowa piosenki Sama”Bezbożny”, o ekscytującym teście, Drew droczył się, „Założę się, że idzie do warsztatu blacharskiego”.

Ale to nie oznacza serca Drew nie robi kontynuuj albo z Leo. Po tym, jak Sam bezczelnie nazwał zdobywcę Oscara „niegrzecznym chłopcem”, Drew powiedział: „Wiem i kocham to”.

Leo był romantycznie zaangażowany w przeszłości Gisele Bunchen, Bar refaeli, Blake’a Lively’ego, Erin Heatherton, Toni Garn oraz Nina Agda. I zaledwie miesiąc po tym, jak pojawiły się wieści w sierpniu, że to zrobił zakończyli czteroletni związek z modelem Kamila Morrone, źródło bliskie Leo powiedziało E! Wiadomość, że aktor był na kilku randkach Gigi Hadid– chociaż są”nie wyłączny”.

Historia randkowa Leonardo DiCaprio

„Leo poprosił wspólnych znajomych Gigi i chce go poznać”, powiedział informator we wrześniu. „Spotkali się kilka razy i jest zainteresowany”.

Obrazy Getty’ego

Ostatni Lew wywołał spekulacje na temat romansu Wiktoria się położyła– 23-letnia córka Lorenza Lamówpo tym, jak widziano ich opuszczających klub towarzyski w Los Angeles w grudniu. Jednak Lorenzo wyjaśnił później, że obaj są „nie w poważnym związku”.

„Są tylko przyjaciółmi, ale oczywiście on jest przytłoczony” – powiedziała Herb Sokoła przemawiał ałun Poczta Nowego Jorku 28 grudnia . „I to była moja przestroga dla niego: po prostu rób to krok po kroku. Ale na razie nie są bytem. Nie są wyłączni dla siebie nawzajem”.

Wygląda na to, że Leo nadal cieszy się życiem singla… na razie.

Paw jest teraz na żywo! Sprawdź usługę przesyłania strumieniowego NBCU tutaj.

Leave a Comment