Dungeons & Dragons ogłasza nową antologię o tematyce napadowej

Dziś Lochy i smokiSpółka zależna Wizards of the Coast ogłosiła kolejną książkę w swoim kwartalnym harmonogramie wydawniczym: książkę o napadzie. antologia przygodowa z tytułem Klucze do Złotego Krypty. Książka została w środku produkcja od lati chociaż data jego publikacji to niestety blisko sporu otaczający D&Dzostał zaktualizowany otwarta licencja gry, nie ma się co dziwić, że firma pójść dalej z publikacją.

Książka zawiera 13 przygód, które skupiają się na kradzieży, włamaniu i ogólnej rekonwalescencji. Istnieją przygody przeznaczone dla postaci do poziomu 11 i można je rozgrywać kolejno lub jako pojedyncze ujęcie. Wynika z ostatnich przygód antologii Lochy i smokiwłącznie z Tajemnice świecznika i w zeszłym roku Podróże przez Promienistą Cytadelę. Zawiera mapy i odniesienia dla każdego

W tej książce tajna Złota Krypta to ściśle tajna gildia złodziei, która specjalizuje się w zbieraniu drużyn do każdego napadu, dużego lub małego. Gra jest ustawiona tak, aby była światowa i może być wszystkim D&D urządzenie lub świat domowy. Adventurers „podkreśla wybór gracza” w formacie i oferuje wiele ścieżek do sukcesu.

Czas publikacji tego typu książek jest dość okropny, biorąc pod uwagę, że los licencji Open Gaming wciąż jest niepewny, a Wizards of the Coast nie kontaktowało się od czasu zaoferowania OGL 1.2 w celu uzyskania opinii społeczności w zeszły czwartek. Niezależnie od tego maszyna musi się włączyć.

Klucze do Złotego Krypty ukaże się 21 lutego; to jest teraz dostępne w przedsprzedaży.


Chcesz więcej wiadomości o io9? Zobacz, kiedy spodziewać się tego drugiego Podziwiać, Gwiezdne Wojnyoraz Star Trek publikacje, które będą następne Uniwersum DC w filmach i telewizjii wszystko, co musisz wiedzieć o przyszłości Doktor Kto.

Leave a Comment