Dzień po swoim wybuchu na boisku Joey Bosa zaatakował urzędników

Obrazy Getty’ego

Po sobotniej grze dzikich kart pomiędzy Chargers i Jaguars, szukaliśmy cytatów z defensywy Los Angeles. Joey Bosabiorąc pod uwagę, że był dwukrotnie oflagowany za niesportowe zachowanie – i że dwukrotnie uderzył kaskiem o ziemię z frustracji z powodu nieuzasadnionego falstartu i nieuzasadnionego przyłożenia, które zmniejszyło niegdyś przytłaczającą 27-punktową przewagę Chargers do czterech (i dzięki kara Bosa za dodatkowe zdobyte jardy, dwa).

Nie powiedział wiele po meczu, według TheAthletic.com: „Nie mówię, co myślę i Dostanę wyższą karę niż dotychczas,’”

Cóż, Bosa przemówił następnego dnia, podczas ostatniej burzy w szatni. Ale nie możesz znaleźć filmu wśród różnych opcji na stronie zespołu. I nie bez powodu. Bosza odeszła.

„Myślę, że po prostu musi być więcej odpowiedzialności – jeśli im coś powiem, zostanę ukarany grzywną w wysokości 40 000 $”, powiedział Bosa w klipie opublikowanym w poniedziałek przez Mike’a Freemana. USA dziś. „Ale jeśli wykonają telefon, który zrujnuje cały sezon drużyny, dostaną się do tego – prawdopodobnie po meczu wrócą do szatni, jak”Ha, mam to gówno. Wiesz, tak, mam go. Piętnaście jardów. Co za przegrany. Gwarantuję ci, że to właśnie mówią za ich plecami. Cokolwiek, potknięcie mocy. Mam dość tych przeklętych ludzi”.

To tyle, jeśli chodzi o to, że Bosa nie martwi się, że zostanie ukarany grzywną bardziej niż już jest ukarany grzywną.

Popieramy odpowiedzialność za zgodność w 100 procentach. Ale jest sposób na rozwiązanie sprawy. I jest opcja, żeby tego nie robić.

Rzeczywistość, choć smutna, jest taka, że ​​ten sezon był zaśmiecony nieoczekiwanymi falstartami z lewej i prawej strony – i rzadko się to zdarza.

Polecane przez Chrisa Simmsa Transmisja na żywo PFT że jest to część starań, aby pomóc ofensywnym liniowym lepiej radzić sobie z defensywnymi liniowymi, którzy są więksi, szybsi, silniejsi i lepsi niż kiedykolwiek wcześniej. Naprawdę, dlaczego nie odwrócić wzroku, jeśli sprzęt znajdzie się na pozycji ułamek sekundy wcześniej, jeśli zapobiega uderzeniu i / lub kontuzji rozgrywającego?

Bosa nie jest jedynym, który ma krótszy koniec kija. Niemniej jednak w takich sytuacjach musi panować nad sobą.

Leave a Comment