Dzisiejsze najlepsze oferty: Apple MacBook Air, Razer Blade, Google Pixel i nie tylko

Jest środa, co oznacza, że ​​nadszedł czas na nowego Dealmastera. Nasza najnowsza kolekcja najlepszych internetowych ofert technologicznych zawiera stałą cenę za najnowsze Apple MacBook Air oparty na M2Wartość Google’a Piksel 6ai 15-calowy Razer Blade laptop do gier, wśród innych niezwykłych ofert.

Od lat uważamy, że MacBook Air jest najlepszym komputerem Mac dla większości użytkowników. Dzięki długiej żywotności baterii, eleganckiemu wzornictwu i dobrej wydajności z łatwością poradzi sobie z większością podstawowych zadań, których może podjąć się każdy użytkownik.

W naszej recenzji modelu 2022 stwierdziliśmy, że procesor M2 „sprawia, że ​​jest to jeden z najpotężniejszych i najwydajniejszych laptopów na rynku do ogólnych prac informacyjnych, takich jak przeglądanie stron internetowych, praca z dokumentami, korzystanie z połączeń Zoom”. Ma też świetną klawiaturę i gładzik. 200 $ zniżki, 999 $ MacBook Air to solidna oferta, choć nie najniższa, jaką kiedykolwiek śledziliśmy. Jeśli nie masz nic przeciwko cofnięciu się o pokolenie do M1 w procesorach, będziesz równie szczęśliwy obsługi podobnych obciążeń Na MacBooku Air 2020, który jest w sprzedaży 800 $ już teraz.

Google Pixel 6a jest w sprzedaży po rekordowo niskiej cenie 339 $, także. Ten może być najlepszą wartością Wchodzisz do smartfona z flagowym procesorem i aparatami oraz czystym i eleganckim oprogramowaniem działającym w środku. Mamy zniżki w innych miejscach w sieci Apple Watch SE, iPada Air 2022SAMSUNG SD oraz karty microSD, i wiele więcej. Sprawdź pełną wyselekcjonowaną listę poniżej.

Ars Technica może otrzymać wynagrodzenie za sprzedaż dokonaną za pośrednictwem linków w tym poście Programy partnerskie.

Najlepsze oferty dnia

iPada Air 2022.
Zbliżenie / iPada Air 2022.

Samuela Aksona

Promocje na elektronikę

Zegarek pikseli.  To doskonały, okrągły mały kamyczek.
Zbliżenie / Zegarek pikseli. To doskonały, okrągły mały kamyczek.

Ron Amadeo

Poznaj swoje telefony Pixel: telefon z czarnym plastikowym paskiem aparatu to Pixel 6a.  Podstawowy Pixel 7 ma pojedynczy czarny owal aparatu, podczas gdy Pixel 7 Pro ma wycięcie na drugi pasek aparatu na obiektyw zmiennoogniskowy.
Zbliżenie / Poznaj swoje telefony Pixel: telefon z czarnym plastikowym paskiem aparatu to Pixel 6a. Podstawowy Pixel 7 ma pojedynczy czarny owal aparatu, podczas gdy Pixel 7 Pro ma wycięcie na drugi pasek aparatu na obiektyw zmiennoogniskowy.

Google

Promocje na laptopy i komputery stacjonarne

Pod tym kątem MacBook Air wygląda dość podobnie do 14-calowego MacBooka Pro.
Zbliżenie / Pod tym kątem MacBook Air wygląda dość podobnie do 14-calowego MacBooka Pro.

Samuela Aksona

Microsoft Surface Pro 8.
Zbliżenie / Microsoft Surface Pro 8.

Andrew Cunninghama

Oferty inteligentnego domu i domowego sprzętu audio

Apple TV 4K z zaawansowanym pilotem Apple Siri Remote.
Zbliżenie / Apple TV 4K z zaawansowanym pilotem Apple Siri Remote.

Jeffa Dunna

Google Nest Hub drugiej generacji wygląda identycznie jak poprzednia generacja.
Zbliżenie / Google Nest Hub drugiej generacji wygląda identycznie jak poprzednia generacja.

Coreya Gaskina

Xbox Series S
Zbliżenie / Xbox Series S

Oferty gier wideo

Razer Kraken V3.
Zbliżenie / Razer Kraken V3.

Razer

Oferty gier

Dzięki prostej konstrukcji i statycznemu oświetleniu bezprzewodowa G305 jest dobrą myszą dla tych, którzy nie lubią wyglądu tradycyjnych akcesoriów do gier.
Zbliżenie / Dzięki prostej konstrukcji i statycznemu oświetleniu bezprzewodowa G305 jest dobrą myszą dla tych, którzy nie lubią wyglądu tradycyjnych akcesoriów do gier.

Walentyna Palladino

Akcesoria i różne oferty

Leave a Comment