Evil Within, Ghostwire Dev ujawnia nową grę Hi-Fi Rush, która jest już dostępna w Game Pass

Tango Gameworks, studio założone przez weterana Resident Evil, Shinjiego Mikami, znane z The Evil Within i Ghostwire: Tokyo, zapowiedziało swoją kolejną grę. Ujawniona podczas wydarzenia Xbox Developer Direct gra nazywa się Hi-Fi Rush i jest dostępna dzisiaj.

Hi-Fi Rush to rytmiczna gra akcji, w której gracze wykonują ruchy, aby dodać warstwy do muzyki. Im bardziej będziesz płynnie strzelać, tym lepiej będziesz wykonywać umiejętności. Wszystko synchronizuje się z muzyką podczas odtwarzania. Ta gra nie przypomina niczego, co Tango zrobiło wcześniej, a Mikami powiedział, że chce spróbować czegoś nowego w następnym meczu zespołu.

„Jako niedoszły gwiazdor rocka, Chai, walczysz ze złowrogim konglomeratem ulepszającym robotykę, używając walki o wzmocnionym rytmie, w której wszystko, od ruchu w otoczeniu po ruchy bojowe, jest zsynchronizowane z muzyką” – czytamy w opisie gry.

Zobacz, aby uzyskać więcej informacji pełny post na blogu Xbox na temat Hi-Fi Rush.

Każdy, kto interesuje się Hi-Fi Rush, nie musi czekać, aby zagrać w tę grę, ponieważ gra zostanie wydana dzisiaj, 25 stycznia, w ramach Xbox Series X|S Game Pass i na PC. Dokładny czas startu nie został jednak ogłoszony.

Ghostwire: Tokyo to najnowsza gra Tango, która ukaże się w marcu 2022 roku na PS5 i PC. Gra może pojawić się na Xboksie już w marcu tego roku, po całorocznej wyłączności konsoli PlayStation wynikającej z poprzedniej umowy wydawcy Bethesda z Sony przed jej przejęciem przez Microsoft. Jednak Microsoft nie potwierdził jeszcze, czy Ghostwire pojawi się na Xboksie.

Prezentowane tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, gdy kupisz coś oferowanego na naszej stronie.

Leave a Comment