Fani Andrew Tate gromadzą się w Atenach podczas dochodzenia w sprawie handlu ludźmi

  • Tłum fanów Andrew Tate’a przeszedł przez Ateny na początku tego tygodnia.
  • Skandowali „Free Top G”, termin, który wymyślili na poparcie swojego „najlepszego gangstera”.
  • Tate i jej brat zostali aresztowani w związku z dochodzeniem w sprawie handlu ludźmi i gwałtu.

Wielu fanów Andrew Tate’a zebrało się w Atenach na początku tego tygodnia, aby go wesprzeć. badane w sprawie handlu ludźmi i oskarżeń o gwałt.

Filmy ten protest stał się wirusowy w mediach społecznościowych w tym tygodniu, zdobywając miliony wyświetleń. Klipy pokazywały dużą grupę, głównie młodych mężczyzn, machających pięściami w powietrzu i skandujących: „Free top G! Free top G!”

Wyrażenie „top G” – skrót od „top gangster” – został spopularyzowany Tate’owi i jego fanom każdemu, kogo uznają za honorowego.

Odpowiednio Grecki reporter, protestujący przeszli przez plac Syntagma, centralny punkt greckiej stolicy, i wzdłuż ulicy Ermou. w kilka filmówmożna było zobaczyć ludzi trzymających plakaty domagające się zwolnienia Tate’a z więzienia.

Protest wydaje się być bezpośrednią odpowiedzią na trwające śledztwo rządu rumuńskiego w sprawie Tate’a i jego brata Tristana Tate’a. W grudniu rumuńskie władze aresztowały duet pod zarzutem handlu ludźmi i gwałtu. Jak sądzą, bracia będą przetrzymywani w więzieniu przez 30 dni w oczekiwaniu na śledztwo ostatni apel odmówiono wydania.

Podczas dochodzenia Tate nadal publikował posty na Twitterze od swoich 4,6 miliona obserwujących. Poczynił szereg konspiracyjnych i urojeniowych twierdzeń, że „Matrix” – inny termin używany przez Tate i jego grono fanów w odniesieniu do serii filmowej – jest odpowiedzialny za jego uwięzienie i że „agenci” go szukają. (Prawnik Tate, Eugen Vidineac, jest równy został zwolniony te oświadczenia.)

Śledztwo rumuńskiego rządu obejmuje Andrew, Tristana i dwie inne osoby oskarżone o prowadzenie operacji polegającej na wykorzystywaniu i zmuszaniu kobiet do tworzenia treści na internetową stronę pornograficzną.

Prawnik powiedział Insiderowi że największym wyzwaniem prawnym dla Tate są jej własne publiczne wypowiedzi na temat gwałtu i wykorzystywania, których dokonała w przeszłości. w październiku 2017 r Tate zabrał głos na Twitterze o kobietach, które oskarżyły Harveya Weinsteina o molestowanie seksualne. Powiedziała, że ​​kobiety nie mogą nazywać siebie ofiarami, jeśli „postawią [themselves] w stanie zostać zgwałconym. ”Tate przez lata wygłaszał niezliczone niepokojące i mizoginiczne uwagi.

Najnowszy tweet Tate w środę powiedział, że planuje przekazać jedno ze swoich pięciu miejsc odwiedzin Adinowi Rossowi, popularnemu streamerowi, który szybko stanął w obronie Tate’a po jego aresztowaniu.

Leave a Comment