“FBI: International” Luke Kleintank nie porzuci roli Scotta Forrestera

Poniżej znajdują się spoilery dotyczące odcinka CBS z 24 stycznia. FBI: Międzynarodowy.

Od tygodni FBI: MiędzynarodowyBrudny Ken Dandridge zagroził agentowi specjalnemu Scottowi Forresterowi zwolnieniem. z jego czasów w Fly Team.

W odcinku z tego tygodnia — który obejmował poszukiwanie jednej, a potem dwóch zaginionych dziewczyn — Forrester (w tej roli oryginalny aktor Luke Kleintank) i Dandridge (Michael Torpey) raz po raz uderzali głowami, przy czym ten ostatni liczył głośno minuty. dopóki Forrester nie jest zmuszony latać jako lider zespołu. Attaché prawny w ambasadzie USA w Budapeszcie pozyskał nawet wsparcie amerykańskiego senatora, aby zastraszyć Forrestera i nawrócić go na mniej doświadczoną drogę.

Ale kiedy wszystko zostało powiedziane i zrobione, Forrester postanowił osiągnąć ostateczny sukces na swój własny sposób, w wyniku czego udało mu się znaleźć/uratować dwie dziewczyny. A jako wisienka na torcie, z pomocą agentki specjalnej Zoey McKenna, ujawniono, że Dandridge zlecił nieautoryzowane podsłuchiwanie telefonu Forrestera! Tak więc Dandridge nie tylko był w stanie ogłosić zwycięstwo i usunąć Forrestera z pozycji lidera Fly Team, ale także wpadł w wiele problemów prawnych.

Zastanawiając się nad wielotygodniową fabułą, która obejmowała jego urlop ojcowski z dramatu CBS (on i żona Christina powitali swoje pierwsze dziecko w 2022 roku), Kleintank powiedział TVLine: „Myślę, że scenarzyści wykonali świetną robotę, tworząc historię, która zbudowała wiele dramat z mnóstwem zwrotów akcji i trzymał ludzi w napięciu.

„Wiem, że to przestraszyło fanów” – dodał Kleintank (całkiem słusznie!), „ale Forrester nie odchodzi”.

Świeżo upieczony tata powiedział dalej: „Wiele dla mnie znaczyło to, że producenci wykonawczy byli w stanie dać mi ten wolny czas, który mogłem spędzić z rodziną podczas naprawdę zmieniającego życie doświadczenia. Chcę pochwalić cały zespół Dicka Wolfa, a zwłaszcza Michaela Katlemena, Dereka Haasa, Anastasię Puglisi i Ernesto Alcalde za to, że tak się stało. Jestem wdzięczny.”

Masz ochotę na trochę FBI przedstawia? Wyślij e-maila na adres InsideLine@tvline.com, a odpowiedź na Twoje pytanie można znaleźć pod adresem Wewnętrzna linia Matta.

Leave a Comment