Film Super Mario Bros.: Jakks Pacific ujawnia nową linię zabawek

Przygotuj się na film Super Mario Bros. dzięki naszemu ekskluzywnemu spojrzeniu na nową oficjalną linię zabawek od Jakks Pacific.

Jakks Pacific po raz pierwszy wprowadza zabawki do filmów Mario, Luigi, Peach i Toad. Spójrz na poniższe zabawki, w tym Mario z piersiówką, Luigi prowadzący swoje duchy z latarką podczas polowań, Peach ze swoją kultową parasolką i Ropucha w plecaku i trzymającą patelnię.

Ekskluzywne pierwsze spojrzenie na nadchodzący The Super Mario Bros. Film dla zabawek.

26 lutego IGN po raz pierwszy przyjrzy się całej linii, która ma obejmować ruchome figurki, akcesoria, zestawy do zabawy, pluszaki i zabawki zdalnie sterowane. Seria gier trafi na półki tego samego dnia.

Ocean Spokojny wcześniej pracował z licencją Super Mario, tworząc 2,5-calowe figurki Mario, 12-calowe figurki Mario, zestawy do zabawy, pluszaki i wiele innych.

Super Mario Bros. Nintendo i Illumination trafi do kin 7 kwietnia. W filmie występują Chris Pratt jako Mario, Anya Taylor-Joy jako Princess Peach, Charlie Day jako Luigi, Jack Black jako Bowser, Keegan-Michael Key jako Bowser. Pokoje, Seth Rogen jako Donkey Kong i nie tylko.

Aby uzyskać więcej informacji, zobacz pierwszy klip filmowy Super Mario Bros., w którym ujawniono wstęp Mario o podróżowaniu przez rurociągi, odpowiedź Shigeru Miyamoto na pytanie, dlaczego Donkey Kong przeszedł metamorfozę, oraz wszystkie sekrety i pisanki, które znaleźliśmy w drugim zwiastunie filmu Mario.

Logan Plant jest niezależnym pisarzem dla IGN zajmującym się grami wideo i wiadomościami rozrywkowymi. Ma ponad sześcioletnie doświadczenie w branży gier, pisząc dla IGN, Nintendo Wire, Switch Player Magazine i Lifewire. Znajdź go na Twitterze @LoganJPlant.

Leave a Comment